Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Ariel Professional Color P&G Professional - płyn do prania kolorów - 4,95 l (90 prań)

Ariel Professional Color P&G Professional - płyn do prania kolorów - 4,95 l (90 prań)
81,24 zł (66,05 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Ariel Professional Color - płyn do prania kolorowych tkanin.

Ariel Professional Color to profesjonalny środek w postaci płynu przeznaczony do prania kolorowych tkanin. Detergent dzięki zastosowaniu specjalnej formuły doskonale usuwa plamy zapewniając dogłębne czyszczenie, ochronę kolorów, wspaniałą świeżość oraz wydajność nawet w niskich temperaturach.

Charakterystyka produktu Ariel Professional Color:

  • dzięki zastosowaniu składników o wysokiej wydajności płyn doskonale radzi sobie z usuwaniem plam i trudnych zabrudzeń,
  • dzięki zastosowaniu technologi ochrony koloru tkaniny dłużej zachowują swoją naturalną barwę,
  • formuła zapachowa zapewnia subtelną, świeżą woń profesjonalnego prania,
  • gwarantuje doskonałe efekty nawet przy korzystaniu z cyklu prania, który nie obejmuje prania wstępnego lub namaczania (oszczędność wody oraz prądu),
  • nie zawiera fosforanów i wybielacza.

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego!

Stosowanie i środki ostrożności:

Należy dostosować dozowanie do poziomu twardości wody i stopnia zabrudzenia odzieży – zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji dozowania. Działa drażniąco na oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

1001002129
5 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
4,95 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij