Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

mężczyzna stoi przed lustrem i myje ręce

Higiena w biurze - jaki dozownik do mydła wybrać?

Pozornie niewielkie detale mogą mieć decydujący wpływ na wizerunek firmy – zarówno wśród klientów, odwiedzających jej siedzibę partnerów biznesowych, jak i pracowników. Warto zatem odpowiednio zadbać o każdy szczegół, który może wpłynąć na ocenę naszego przedsiębiorstwa. Jaki kupić dozownik na mydło do swojej firmy? O czym powinniśmy pamiętać dokonując wyboru?

Dozownik do mydła – który wybrać?

Żeby wyposażyć nasze biuro we właściwy dozownik do mydła warto nie tylko zapoznać się z charakterystyką poszczególnych dostępnych na rynku modeli, ale także odnieść podejmowaną decyzję do najbardziej aktualnej sytuacji społecznej. Zważywszy na jej wyjątkowy charakter – powinniśmy wyposażyć się w takie dozowniki do mydła, dzięki którym będziemy mogli z wyprzedzeniem spełniać standardy, które już niebawem mogą stać się prawnym wymogiem dla wszystkich przedsiębiorstw. Jeśli chodzi o najpopularniejsze dozowniki na rynku, to możemy wyróżnić dwa rodzaje, manualne i automatyczne – które, działają dzięki zamontowanemu w nich sensorowi.

Automatyczny dozownik do mydła – najbezpieczniejszy wybór

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem nowych pojemników na mydło w płynie lub w pianie do Twojej firmy – najbardziej rozsądną decyzją byłby zakup urządzeń niewymagających kontaktu użytkownika z samym dozownikiem. Bezdotykowy dozownik do mydła zagwarantuje Ci, że niezależnie od rozwoju epidemiologicznych zawirowań na świecie, siedziba Twojego przedsiębiorstwa będzie spełniała najbardziej aktualne standardy. Poza kwestiami epidemiologicznymi jest to najbardziej higieniczne rozwiązanie, które obniża ryzyko przenoszenia bakterii i zakażeń krzyżowych. O tym, dlaczego higiena rąk jest tak ważna przeczytasz TUTAJ. Automatyczne podajniki na mydło, dzięki ustawionej pauzie, zapewniają ekonomiczne dozowanie mydła.
Dozownik do mydła z czujnikiem ruchu to estetyczny i wywierający dobre wrażenie gadżet, który sprawi, że odbiór Twojej firmy przez odwiedzające je osoby stanie się znacznie bardziej pozytywny.

Jakie mydło wybrać? – wkład ma znaczenie

Wybór samego wkładu do dozownika również nie powinien być przypadkowy, choć odpowiedni mechanizm dozujący w większości przypadków wystarczy dla zachowania odpowiedniego poziomu higieny, warto też rozważyć wyposażenie swojej firmowej łazienki w jeden z hermetycznie pakowanych wkładów z mydłem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci uzyskać jeszcze bardziej sterylne warunki, zapobiegające namnażaniu się drobnoustrojów. Jeżeli więc prowadzisz biznes, w którym ma to szczególne znaczenie – warto rozważyć dodatkowo wyposażenie się w dozownik pozwalający na korzystanie z tego typu wkładów.

Mała decyzja – duża zmiana

Przy modernizacji swojego biura warto wziąć pod uwagę nawet najmniejsze szczegóły. W ten sposób nie tylko poprawimy swój wizerunek w oczach klientów, ale również stworzymy dla siebie i swoich pracowników sprzyjające warunki pracy i rozwoju.
Trudno przewidzieć, w jaki sposób będzie rozwijała się obecna sytuacja oraz jakie dodatkowe wymogi stworzy ona dla przedsiębiorców. Warto zatem już dziś przedsięwziąć działania, które pozwolą nam zabezpieczyć się na każdą możliwą ewentualność.

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij