Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey DI Actival - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych - 5 l

Diversey Actival - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych - 5 l
157,24 zł (127,84 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

DI Actival - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z podłóg.

DI Actival to niskopieniący preparat dedykowany do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z podłóg. DI Actival to preparat zawierający specjalną kompozycję związków alkalicznych oraz związków powierzchniowo czynnych, dzięki którym szybko i wyjątkowo skutecznie usunie zabrudzenia z mytych podłóg wykazując przy tym silne właściwości emulgujące względem zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym (tłuszcze zwierzęce, roślinne). Produkt wykazuje wysoką skuteczność usuwania zanieczyszczeń przy niskich stężeniach użytkowych. Jego nie pieniąca się formuła sprawia, że roztwór może być stosowany do mycia ręcznego raz mycia maszynowego. Środek nadaje się do mycia podłóg w kuchniach, restauracjach oraz w zakładach zajmujących się przetwórstwem żywności. Produkt nie zawiera perfum ani barwników.

W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkiej powierzchni, w mało widocznym miejscu.

100839687

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij