Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey DI Attack Plus - preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń - 5 l

Diversey DI Attack Plus - preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń - 5 l
203,69 zł (165,60 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

DI Attack Plus - preparat do usuwania uporczywych zabrudzeń z podłóg.

DI Attack Plus to średniopieniący preparat na bazie rozpuszczalnika dedykowany do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z podłóg. Bez kłopotu poradzi sobie z plamami po olejach syntetycznych i mineralnych, smarach, śladami opon wózków widłowych oraz smoły. DI Attack Plus to preparat, który szybko i wyjątkowo skutecznie usunie zabrudzenia z mytych podłóg wykazując przy tym silne właściwości emulgujące względem zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym. Idealnie sprawdzi się w czyszczeniu powierzchni poziomych i pionowych w zakładach przemysłowych. Może być używany zarówno w automatach szorujących jak i w czasie mycia ręcznego z użyciem mopa.

W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkiej powierzchni, w mało widocznym miejscu.

7516886

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij