Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Room Care R2 - preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni zmywalnych - 750 ml

Diversey Room Care R2 - preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni zmywalnych - 750 ml
25,23 zł (20,51 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Lekko alkaliczny preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni wodoodpornych.

Room Care R2 to lekko alkaliczny preparat dedykowany do mycia oraz dezynfekcji twardych powierzchni wodoodpornych. Produkt doskonale radzi sobie z zabrudzeniami tłuszczowymi oraz osadami rozpuszczalnymi w wodzie. Dzięki właściwościom bakteriobójczym oraz grzybobójczym preparat wykazuje nie tylko działanie myjące ale również dezynfekuje powierzchnie zapewniając najwyższy poziom higieny. Regularne stosowanie produktu pomoże również zapobiec osadzaniu się kamienia wodnego. Preparat Room Care R2 został stworzony z myślą o zachowaniu higieny w takich obiektach jak hotele, motele, budynki biurowe i obiekty użyteczności publicznej.
Produkt zawiera technologię neutralizującą nieprzyjemne zapachy - O.N.T., a po zastosowaniu pozostawia długotrwały, przyjemny zapach.

Do mycia i dezynfekcji:

  • kafelków,
  • wanien,
  • ścian,
  • powierzchni z tworzyw sztucznych (np. telefonów),
  • powierzchni ze stali nierdzewnej,
  • powierzchni ze stali chromowanej.

Produktu nie należy stosować na powierzchniach i urządzeniach mających kontakt z żywnością. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

100861565
12 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
750 ml

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij