

Skoncentrowany, płyny preparat przeznaczony do czyszczenia pieców konwekcyjnych.
Suma Auto Oven Clean D9.10 to skoncentrowany, płyny preparat przeznaczony do czyszczenia pieców. Jego specjalna formuła idealnie sprawdzi się w czasie czyszczenia pieców konwekcyjnych. Preparat zawiera składniki alkaliczne, które umożliwiają łatwe usunięcie zabrudzeń tłuszczowych i protein. Regularne stosowanie produktu zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych na mytych powierzchniach. Produkt stosowany zgodnie z zaleceniami jest bezpieczny dla większości materiałów stosowanych w piecach konwekcyjnych. Nie należy stosować preparatu na powierzchniach wykonanych z metali lekkich.
W połączeniu z produktem Suma Auto Oven Rinse D9.11 preparat Suma Auto Oven Clean D9.10 nadaje wysoki połysk czyszczonym powierzchniom.
Sposób użycia:
Suma Auto Oven Clean D9.10 jest dozowany automatycznie do pieca, poprzez wewnętrzny system dozujący urządzenia. Dokładny sposób dozowania i stężenie, uzależnione są od programu czyszczącego danego pieca.
Atesty, pozwolenia, opinie:
Preparat Suma Auto Oven Clean D9.10 posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH nr HŻ/03037/01/2009 z 25 sierpnia 2009.