Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma Bac D10 SmartDose - preparat myjąco-dezynfekujący - 1,4 l

183,76 zł (149,40 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Suma Bac D10 to skoncentrowany preparat wykazujący działanie myjąco-dezynfekujące z wbudowanym systemem dozującym Smart Dose.

Suma Bac D10 SmartDose to skoncentrowany preparat myjąco-dezynfekujący z wbudowanym systemem dozującym, wykazujący właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Dedykowany jest do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz sprzętów, również tych mających bezpośredni kontakt z żywnością. Preparat w formie fioletowego płynu zawiera związki neutralizujące twardość wody oraz niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne. Kationowe związki powierzchniowo czynne zapewniają właściwości dezynfekcyjne preparatu, a w połączeniu z pozostałymi składnikami, także doskonałe właściwości myjące. 

Charakterystyka produktu:

  • uniwersalny produkt, który myje i dezynfekuje,
  • dzięki szerokiemu spektrum działania biobójczego pomaga w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny czyszczonych powierzchni,
  • wspomaga usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i przypalenizn,
  • preparat jest skuteczny nawet przy stosowaniu z bardzo twardą wodą.
7517204
15 Przedmioty

Arkusz danych

System Diversey
Smart Dose
Pojemność
1,4 l
Przeznaczenie produktu
Dezynfekcja powierzchni

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij