Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma Dip K1 - preparat do zamaczania naczyń na bazie chloru - 5 l

Diversey Suma Dip K1 - preparat do zamaczania naczyń na bazie chloru - 5 l
252,59 zł (205,36 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Preparat do mycia naczyń w procesie wstępnego zamaczania.

Preparat do mycia naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych w procesie wstępnego zamaczania.

Suma Dip K1 to płynny preparat dedykowany do mycia naczyń kuchennych w procesie wstępnego zamaczania. Produkt posiada w swoim składzie specjalnie dobraną kompozycję alkaliów, chloru oraz związków powierzchniowo czynnych, które w procesie wstępnego zamaczania skutecznie wspomaga usuwania silnie przywartych zanieczyszczeń z powierzchni naczyń. Aktywny chlor znacząco ułatwia usuwanie trudno rozpuszczalnych plam pochodzących z kawy, herbaty czy soków owocowych. Preparat jest bezpieczny i może być stosowany do zamaczania naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. Nie zaleca się stosowania w przypadku naczyń wykonanych z melaminy, a w przypadku dekorowanej porcelany lub naczyń wykonanych z tworzyw sztucznych nie powinno zamaczać się ich dłużej niż 30 minut. Środek wykazuje wysoką skuteczność niezależnie od twardości używanej wody.

100835440

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij