Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma Grill D9 - silny preparat do mycia pieców, grilli i smażalników

Diversey Suma Grill D9 - silny preparat do mycia pieców, grilli i smażalników
34,71 zł (28,22 zł netto)
Od: 34,71 zł Brutto do: 85,62 zł Brutto
(Od: 28,22 zł Netto do: 69,61 zł Netto)
Brutto
: Dostępny

Bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego usuwania brudu spowodowanego nagromadzeniem się tłuszczu oraz resztek zwęglonej żywności  z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników.

Bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego czyszczenia uporczywych zabrudzeń z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników.

Suma Grill D9 to bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego czyszczenia uporczywych zabrudzeń z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników. Produkt z łatwością usuwa brud spowodowany nagromadzeniem się tłuszczu oraz resztki zwęglonej żywności. Preparat zawiera w swoim składzie mieszaninę rozpuszczalników, substancji alkalicznych i środki powierzchniowo czynne, które dobrze radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Produkt w postaci rozcieńczonej można stosować do czyszczenia smażalników metodą namaczania.

Zapobiegać przedostawaniu się nierozcieńczonego produktu do ścieków, wód powierzchniowych i wód gruntowych.

7519518
42 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
2 l
Pojemność
750 ml

Szczegółowe referencje

ean13
7615400130160

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij