Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma Grill Gel D9.4 - silny preparat do mycia pieców, grilli i smażalników w postaci żelu - 5 l

Diversey Suma Grill Gel D9.4 - silny preparat do mycia pieców, grilli i smażalników w postaci żelu - 5 l
163,25 zł (132,72 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego usuwania brudu spowodowanego nagromadzeniem się tłuszczu oraz resztek zwęglonej żywności  z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników.

Bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego czyszczenia uporczywych zabrudzeń z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników.

Suma Grill Gel D9.4 to bardzo silny, alkaliczny preparat dedykowany do okresowego czyszczenia uporczywych zabrudzeń z powierzchni pieców, grilli oraz smażalników. Produkt charakteryzuje się wysoką lepkością dzięki czemu dobrze dolega do czyszczonych powierzchni, również pionowych. Środek z łatwością usuwa brud spowodowany nagromadzeniem się tłuszczu oraz resztki zwęglonej żywności. Preparat zawiera w swoim składzie mieszaninę rozpuszczalników, substancji alkalicznych i środki powierzchniowo czynne, które dobrze radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Przy stosowaniu produktu zgodnie z zaleceniami, preparat jest bezpieczny dla powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej.

Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkaliów (aluminium, miedź).

Zapobiegać przedostawaniu się nierozcieńczonego produktu do ścieków, wód powierzchniowych i wód gruntowych.

7511970
4 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij