Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma ULTRA L2 - preparat do maszynowego mycia naczyń, przeznaczony do wody miękkiej - 20 l

Diversey Suma ULTRA L2 - preparat do maszynowego mycia naczyń, przeznaczony do wody miękkiej - 20 l
694,02 zł (564,24 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Skoncentrowany preparat do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych.

Alkaliczny, skoncentrowany preparat do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych.

Suma Tera L56 to wysoce skoncentrowany, alkaliczny, płynny preparat myjący dedykowany do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych. W składzie produktu znalazły się alkalia, które zapewniają efektywne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności. Dodatek związków kompleksujących oraz inhibitorów korozji zapobiega osadzaniu się kamienia wodnego na mytych naczyniach. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia nawet w warunkach zasilania wodą o średnim i dużym stopniu twardości.

Suma Ultra L2 to skoncentrowany, płynny preparat myjący dedykowany do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych zasilanych wodą o małym stopniu twardości. Środek jest odpowiedni do stosowania we wszystkich rodzajach zmywarek przemysłowych, zarówno jedno jak i wielokomorowych. Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej substancje alkaliczne i związki kompleksujące wiążące jony twardości wody, preparat zapobiega osadzania się wapnia na mytych powierzchniach. Suma Ultra L2 skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz zaschnięte resztki żywności z mytych naczyń. Dzięki skoncentrowanej formule środek jest ekonomiczny w użyciu.

100987483

Arkusz danych

Pojemność
20 l

Szczegółowe referencje

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij