Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey TASKI Jontec 300 Pur-Eco SmartDose - skoncentrowany, neutralny preparat do mycia podłóg - 1,4 l

Diversey TASKI Jontec 300 Pur-Eco SmartDose - skoncentrowany, neutralny preparat do mycia podłóg - 1,4 l
130,68 zł (106,24 zł netto)
Brutto
: Dostępny

TASKI Jontec 300 SmartDose to wysoce skoncentrowany, nisko pieniący, neutralny chemicznie preparat dedykowany do codziennego mycia podłóg. Produkt sprawdzi się w myciu wszelkiego rodzaju zabezpieczonych i niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych takich jak PCV, linoleum czy marmur. Może być używany do ręcznego mycia z użyciem mopa oraz do automatów szorujących. Preparat szybko wysycha nie pozostawiając zaciekó na czyszczonych powierzchniach. Nie zawiera sztucznych barwników i jest bezzapachowy.
TASKI Jontec 300 SmartDose spełnia wymagania odnośnie produktów ekologicznych EU „Flower”.

Produkt został zamknięty w innowacyjnym pojemniku SmartDose, który pozwala na dokładne, łatwe i bezpieczne dozowanie produktów o skoncentrowanej formule. Każdorazowo uwalniana jest taka sama, odpowiednia dawka preparatu dzięki czemu preparat jest bardziej wydajny. Ograniczona jest również ilość substancji chemicznych uwalnianych do środowiska naturalnego. Puste opakowanie po produkcie nadaje się do recyklingu.

7517836
4 Przedmioty

Arkusz danych

System Diversey
Smart Dose
Pojemność
1,4 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij