Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey TASKI Jontec Extra - preparat na bazie polimerów do mycia i pielęgnacji podłóg - 5 l

%
Diversey TASKI Jontec Extra - preparat na bazie polimerów do mycia i pielęgnacji podłóg - 5 l
230,06 zł (187,04 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Preparat do mycia i pielęgnacji podłóg oparty o specjalną mieszaninę polimerów, związków powierzchniowo czynnych oraz wosków.

TASKI Jontec Extra preparat do mycia i pielęgnacji podłóg oparty o specjalną mieszaninę polimerów, związków powierzchniowo czynnych oraz wosków.

TASKI Jontec Extra to preparat do mycia i pielęgnacji podłóg oparty o specjalną mieszaninę polimerów, związków powierzchniowo czynnych oraz wosków. Produkt w skuteczny sposób zabezpiecza podłogi w miejscach z których codziennie korzysta duża liczba osób. Na mytych powierzchniach powstaje trwała, błyszcząca, odporna na ścieranie powłoka ochronna, która wzmacnia się z każdym nowym myciem. Dzięki wytworzonej powłoce ochronnej podłogi zabezpieczone preparatem TASKI Jontec Extra są łatwe do umycia, a umyta powierzchnia nie jest śliska. Dodatkowo po przez polerowanie istnieje możliwość uzyskania wysokiego połysku na powierzchniach.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu w przypadku podłóg wrażliwych na wodę (np. niezaimpregnowane drewno, korek). Przed użyciem zaleca się wykonanie  testu preparatu na niewielkim kawałku podłogi, w mało widocznym miejscu. Do usunięcia powłoki TASKI Jontec Extra z podłogi, należy użyć preparatu TASKI Jontec Forward w odpowiednim stężeniu. 

7513160

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij