Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey TASKI Jontec Tensol J-Flex - koncentrat do mycia i pielęgnacji podłóg - 1,5 l

Diversey TASKI Jontec Tensol J-Flex - koncentrat do mycia i pielęgnacji podłóg - 1,5 l
262,73 zł (213,60 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Silnie skoncentrowany, nisko pieniący preparat na bazie związków powierzchniowo czynnych do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych podłóg wodoodpornych.

Skoncentrowany, nisko pieniący preparat na bazie związków powierzchniowo czynnych dedykowany do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych podłóg wodoodpornych.

Jontec Tensol J-Flex to silnie skoncentrowany, nisko pieniący preparat na bazie związków powierzchniowo czynnych dedykowany do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych twardych podłóg wodoodpornych. Preparat w szybki i skuteczny sposób usuwa wszystkie zabrudzenia rozpuszczalne w wodzie pielęgnując umyte powierzchnie jednocześnie nie tworząc trwałej powłoki ochronnej. Produkt pozostawia na umytej podłodze film ochronny, który zapobiega wnikaniu brudu jednocześnie nadając powierzchni właściwości antypoślizgowe. Dzięki nisko pieniącej formule produkt może być stosowany zarówno za pomocą tradycyjnego mopa jak i automatów szorujących.
Preparat o świeżym, przyjemnym zapachu.

Wszystkie produkty z linii J-Flex zostały zamknięte w specjalnych jednorazowych butelkach, które wyposażone zostały na stałe w głowicę dozującą. Głowica gwarantuje, że każdorazowo aplikowana jest dokładnie ta sama ilość produktu.

Jontec Tensol J-Flex posiada dwie opcje ustawienia dozowania:

  • niskie stężenie - mycie maszynowe / lekkie zabrudzenia,
  • wysokie stężenie - mopowanie na mokro lub wilgotno / większe zabrudzenia.
G11578
1 Przedmiot

Arkusz danych

System Diversey
J-flex
Pojemność
1,5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij