Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey TASKI Sani Cid J-flex - kwasowy preparat do codziennego mycia toalet - 1,5 l

Diversey TASKI Sani Cid J-flex - kwasowy preparat do codziennego mycia toalet - 1,5 l
321,67 zł (261,52 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Skoncentrowany, kwasowy preparat do codziennego mycia powierzchni w toaletach (powierzchnie emaliowane, porcelanowe, ceramiczne, szklane).

Skoncentrowany, kwasowy preparat do codziennego mycia powierzchni w toaletach.

TASKI Sani Cid J-flex to kwasowy preparat dedykowany do codziennego mycia powierzchni w toaletach. Skład produktu został oparty na specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych, kwasu cytrynowego oraz inhibitorów korozji dzięki czemu w szybki i skuteczny sposób usuwa zanieczyszczenia jednocześnie nie będąc agresywnym chemicznie w stosunku do mytych powierzchni. Preparat doskonale radzi sobie z usuwaniem osadów z kamienia wodnego, dlatego polecany jest do mycia z użyciem twardej wody. Produkt pozostawia na czyszczonych powierzchniach świeży, cytrynowy zapach.

Polecany do codziennego mycia takich powierzchni kwasoodpornych jak:

  • powierzchnie emaliowane,
  • powierzchnie porcelanowe,
  • powierzchnie ceramiczne,
  • powierzchnie szklane,
  • armatury chromowanej,
  • armatury ze stali nierdzewnej.

Wszystkie produkty z linii J-Flex zostały zamknięte w specjalnych jednorazowych butelkach, które wyposażone zostały na stałe w głowicę dozującą. Głowica gwarantuje, że każdorazowo aplikowana jest dokładnie ta sama ilość produktu.

G11601
1 Przedmiot

Arkusz danych

System Diversey
J-flex
Pojemność
1,5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij