Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Tork Matic® elektroniczny dozownik do ręczników w roli z sensorem Intuition™ - stal nierdzewna/ABS

Tork Matic® elektroniczny dozownik do ręczników w roli z sensorem Intuition™ - stal nierdzewna/ABS
1 100,99 zł (895,11 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Dozownik do ręczników papierowych w roli (system H1) wykonany ze stali nierdzewnej/ABS z wbudowanym elektronicznym sensorem.

Bezdotykowy dozownik do ręczników w roli z serii Tork Matic® z wbudowanym sensorem Intuition™ wykonany ze stali nierdzewnej.

Tork Matic® to dozownik do ręczników w roli wykonany ze stali nierdzewnej/ABS z wbudowanym elektronicznym sensorem Intuition™ z linii Image Design. Dzięki bezdotykowej obsłudze dozownik jest wyjątkowo higieniczny, a dozowanie ręcznika w roli odcinek po odcinku redukuje jego zużycie.
Dozownik posiada opcję regulowanej długości podawanego ręcznika dzięki czemu można idealnie dopasować jego rozmiar do zapotrzebowania w firmie. Produkt został wyposażony w wskaźnik LED, który informuje o poziomie wkładu jednocześnie ułatwiając pracę personelowi sprzątającemu.
Dozownik charakteryzuje się dużą pojemnością dzięki czemu idealnie sprawdzi się w łazienkach o zwiększonym natężeniu ruchu.

Dozownik wymaga zasilenia przez trzy wysokiej jakości baterie alkaliczne typu D (LR20), które są dedykowane do urządzeń o dużym poborze mocy. W chwili stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu dozownika należy w pierwszej kolejności wymienić wszystkie trzy baterie. Jeśli dozownik nie będzie uzupełniany przez okres dłuższy niż tydzień należy wyjąć baterie, by nie były zużywane przez diodę LED.
Baterie nie są dołączone do zestawu.

460001

Arkusz danych

Wymiary (wys x szer x gł)
37,3 x 34,5 x 20,4 cm
Waga netto
3950 g
System
H1 - System ręczników do rąk w roli

Szczegółowe referencje

EAN13
7322540781984

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij