Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Dr. Weigert Caraform Flex - uniwersalny środek do mycia powierzchni - 10 l

Uniwersalny środek do mycia powierzchni i podłóg.

Caraform Flex to skoncentrowany płyn dedykowany do mycia i czyszczenia wodoodpornych powierzchni. Preparat idealnie sprawdzi się do manualnego mycia powierzchni odpornych na wodę w takich przestrzeniach jak stołówki, kuchnie przemysłowe, zakłady mięsne, piekarnie, szpitale, przedszkola, szkoły, biura, budynki administracyjne, przedsiębiorstwach przemysłowych czy laboratoria. Wszechstronne zastosowanie środka sprawia, że w skuteczny sposób usuwa on zanieczyszczenia z blatów roboczych, stołów gastronomicznych, biurek, mebli, urządzeń, podłóg, okien i ram okiennych. Nadaje się do mycia szkła, kamienia naturalnego i sztucznego, marmuru, porcelany, tworzyw sztucznych, aluminium oraz stali nierdzewnej. Z powodzeniem może być używany do mycia podłóg wykonanych z PCV, laminatu, linoleum a także lakierowanego parkietu i fug. Po umyciu pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Produkt otrzymał certyfikat oznakowania ekologicznego EU Ecolabel. Oznacza on, że środek jest korzystniejszy dla środowiska. Wykazuje znikome oddziaływanie na organizmy wodne. Zawiera mniej niebezpiecznych substancji. Został zapakowany tak, by zminimalizować ilość opakowań do utylizacji. Posiada jasne instrukcje użytkowania.

Charakterystyka produktu Caraform Flex:

  • czyści i nabłyszcza powierzchnie,
  • jest łagodny dla czyszczonych powierzchni,
  • posiada przyjemny, świeży zapach.

Ważne wskazówki dotyczące użycia:

  • produkt wyłącznie do zastosowań profesjonalnych,
  • do ekonomicznego i bezpiecznego dozowania produktu zaleca się stosowanie akcesoriów pomocniczych, takich jak urządzenia mieszające czy elementy dozujące,
  • aby uniknąć pozostałości na powierzchniach mających kontakt z żywnością, konieczne jest spłukanie wodą zdatną do picia po każdym
    czyszczeniu,
  • nie mieszać z innymi produktami.

362630
12 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
10 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij