Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Hagleitner ZACK - striper do gruntownego doczyszczania podłóg odpornych na działanie środków alkalicznych - 10 l

Striper dedykowany do usuwania powłok i gruntownego doczyszczania podłóg wodoodpornych odpornych na działanie środków alkalicznych.

ZACK to płynny środek (striper) dedykowany do gruntownego doczyszczania podłóg odpornych na działanie środków alkalicznych. Ten silnie działający preparat z łatwością usuwa wszelkiego rodzaju powłoki polimerowe, woski i emulsje połyskowe. Doskonale radzi sobie również z usuwaniem uporczywych zabrudzeń z podłóg. Przeznaczony jest do głębokiego czyszczenia i usuwania starych powłok z podłóg wykonanych z PCV, kamienia naturalnego, sztucznego i polerowanego.

Należy sprawdzić działanie preparatu w mniej widocznej części podłogi stosując mieszankę produktu o określonym rozcieńczeniu i czasie ekspozycji. Nie należy stosować w przypadku wystąpienia zmiany koloru. Nie stosować do podłóg drewnianych, korkowych, linoleum, gumy.

443010021100
1 Przedmiot

Arkusz danych

Pojemność
10 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij