Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Spring Air Airguard Kitchen - neutralizator i odświeżacz powietrza - puszka 250 ml

Wkład do dozownika Smart Air Mini - neutralizator i odświeżacz: Airguard Kitchen.

Airguard® Kitchen to specjalistyczny produkt, który doskonale neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy występujące w czasie przygotowania posiłków i przetwórstwa żywności. Poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami po przypalonej żywności, stęchlizną oraz cuchnącymi substancjami lotnymi pochodzącymi z namnażania się bakterii. Produkt zarówno neutralizuje jak i odświeża pomieszczenia pozostawiając delikatny, przyjemny zapach. Idealny do punktów gastronomicznych, stołówek, restauracji, kuchni itp.

Wszystkie zapachy marki Spring Air zostały wyprodukowane według ścisłych procedur narzuconych przez normę ISO 9001:2008 i zostały zatwierdzone przez Grecką Narodową Organizację Medyczną. W portfolio marki Spring Air znajduje się 90 unikalnych zapachów, które wykazują podwójne działanie: neutralizują nieprzyjemne zapachy i odświeżają pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu naturalnych ekstraktów z olejków eterycznych odświeżacze są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie zapachy marki Spring Air są inspirowane grecką przyrodą dlatego też znalazły się w niej głównie aromaty cytrusowe, owocowe, roślinne, zielone oraz morska bryza.

SPRAY 250ML AIRGUARD KIT

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij