OxyBac FOAM Wash - mydło antybakteryjne Deb-STOKO

OxyBac FOAM Wash - mydło antybakteryjne Deb-STOKO
72,37 zł (58,84 zł netto)
Od: 72,37 zł brutto do: 87,93 zł brutto
(Od: 58,84 zł netto do: 71,49 zł netto)
: Dostępny

Antybakteryjne, bezzapachowe mydło w pianie. Polecane dla gastronomii, zgodne z wytycznymi HACCP. 

Pojemność:
  • 1 l
  • 1,2 l
Opakowanie:
  • wkład do dozownika
Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

OxyBac FOAM Wash - mydło antybakteryjne Deb-STOKO

OxyBac FOAM Wash - mydło antybakteryjne Deb-STOKO


Antybakteryjne, bezzapachowe mydło w pianie. Polecane dla gastronomii, zgodne z wytycznymi HACCP. 

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Mydło antybakteryjne OxyBac Foam Wash 

Antybakteryjne mydło w pianie, bezzapachowe, nie zawiera barwników. Wykazuje szerokie spektrum działania, zabijając większość bakterii, wirusów i drożdży. Polecane do codziennego mycia rąk, zwłaszcza w sektorze przetwórstwa żywności i gastronomii, ale także wszędzie tam gdzie ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. 

Szerokie spektrum działania 

Zawiera mieszankę powszechnie stosowanych składników Accelerated Hydrogen Peroxide®, która w połączeniu z niską zawartością nadtlenku wodoru (H2O2 ) zabija większość bakterii, drożdży i wirusów. 

W momencie kontaktu z drobnoustrojami uwalnia wolne rodniki, które uniemożliwiając im uodpornienie się. 

Norma EN1499 (30 sekund, 1,5 ml produktu) to europejski „złoty standard” w zakresie testów in-vivo dotyczących skuteczności bakteriobójczej środków dezynfekujących i antyseptycznych stosowanych do czyszczenia rąk.

Certyfikat HACCP 

Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że jest bezpieczny dla żywności. Mydło Oxybac nie ma negatywnego wpływu na zapach ani smak artykułów spożywczych, ani nie wywołuje niechcianych skutków toksykologicznych. 

Certyfikat VAH 

Produkt otrzymał certyfikat Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH) i został ujęty w prowadzonym przez nie wykazie środków dezynfekujących. 

Hipoalergiczny 

Niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia alergii skórnych, potwierdzone przez niezależnego toksykologa. Formuła spełnia wymogi pozwalające określać ją jako hipoalergiczną (Delphic Solutions Ltd, UK). Osoby ze skłonnością do alergii powinny sprawdzić listę składników przed zastosowaniem. 

Skuteczne działanie

Kremowa konsystencja mydła antybakteryjnego Oxybac delikatnie myje, pozostawiając skórę oczyszczoną. Produkt nie podrażnia skóry, a dzięki dodatkowi substancji nawilżających pozostawia dłonie miękkie i zadbane. 

Technologia Deb Foam™ obniża napięcie powierzchniowe, dzięki czemu bezpośrednio powstającą mydlaną pianę da się z łatwością rozprowadzić na całych dłoniach, aby szybciej zaczęła działać.

Bezpieczny dla środowiska 

Nadtlenek wodoru rozpada się na tlen i wodę, dlatego też produkt nie powoduje powstawania toksycznych pozostałości. 

Higiena 

Wkład do dozownika  oraz pompka zostały poddane procesowi zgrzewania ultradźwiękowego, co zapobiega dostawaniu się powietrza oraz innych zanieczyszczeń do wewnątrz. 

Dzięki specjalnie zaprojektowanej pompce, która dozuje odpowiednią porcję produktu, dzięki czemu nie jest o marnowany. Dodatkowo, wkład zostaje zużyty do końca. 

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść na dłonie 1-2 dozy produktu i rozcierać je przez 30 sekund. Następnie spłukać produkt pod bieżącą wodą i dokładnie wysuszyć ręce. W przypadku bardzo silnych dłoni, powtórzyć cały proces. 

Produkty biobójcze powinny być stosowane z zachowaniem środków ostrożności. Zawsze czytaj etykietę produktu przed użyciem.Produkt spełnia obowiązujące przepisy krajowe dotyczące produktów biobójczych. 

Produkt należy zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji. 

OXY1L
82 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
1,2 l
Pojemność
1 l
INCI
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LAURAMINE OXIDE, HYDROGEN PEROXIDE, PHOSPHORIC ACID, PHENOXYETHANOL, FUROIC ACID, SODIUM CHLORIDE
Przeznaczenie produktu
Dezynfekcja rąk

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij