Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw: kompleksowa higiena i pielęgnacja dłoni (mydło, dezynfekcja, krem + dozowniki) - Deb-STOKO

Zestaw: kompleksowa higiena i pielęgnacja dłoni (mydło, dezynfekcja, krem + dozowniki) - Deb-STOKO
332,10 zł
Brutto
: Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw składa się z wkładów o pojemności 1 litra oraz dozowników:

  • 1x wkład mydła w pianie Azure FOAM + dozownik
  • 1x wkład preparatu do dezynfekcji dłoni w pianie InstantFOAM Complete + dozownik
  • 1x wkład kremu pielęgnacyjnego Stokolan Classic + dozownik

Kompleksowy zestaw do higieny i pielęgnacji dłoni zawierający mydło w pianie, preparat do dezynfekcji, krem pielęgnacyjny oraz dedykowane dozowniki manualne.

Oferujemy kompleksowy zestaw do higieny i pielęgnacji dłoni oparty o podstawowe, niezbędne produkty takie jak ekonomiczne mydło w pianie, skuteczny preparat do dezynfekcji dłoni w pianie oraz krem pielęgnacyjny zapobiegający nadmiernemu wysuszaniu się skóry dłoni.

Szczegółowy skład zestawu:

MYDŁO + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Mydło w pianie o przyjemnym, delikatnym zapachu. Polecane do łazienek, z których korzysta wiele osób i w miejscach, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny - do biur, placówek oświatowych, instytucjach publicznych, w służbie zdrowia. Mydło w pianie odświeża skórę dłoni i pozostawia ją nawilżoną. Produkt posiada przyjazne dla skóry pH. Jedna dawka produktu wystarczy, aby dokładnie i skutecznie umyć ręce. Wkład o pojemności 1 l to 1400 dawek produktu.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do mydeł w pianie to higieniczne rozwiązanie dla wszystkich łazienek, z których korzysta wiele osób. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

DEZYNFEKCJA + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Środek do dezynfekcji rąk w postaci pianki polecany do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Wykazuje działanie bakteriobójcze (PN EN 1500), wirusobójcze (PN EN 14476), drożdżobójcze (PN EN 1650) i prątkobójcze (PN EN 14348). Zabija 99,999% typowych drobnoustrojów. Pianka do dezynfekcji InstantFOAM Complete nie zawiera substancji żelujących, dzięki czemu nie pozostawia na dłoniach lepkiej warstwy. Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że może być stosowany przy przetwórstwie żywności i w gastronomii. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na jakość produktów spożywczych.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do preparatów dezynfekujących to higieniczne rozwiązanie dla miejsc, w których dezynfekcja rąk jest koniecznością. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

KREM PIELĘGNACYJNY + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Krem Stokolan® Classic polecany jest do stosowania po pracy, zwłaszcza w środowisku przemysłowym oraz w służbie zdrowia, gdzie ma się kontakt z substancjami wysuszającymi skórę . Krem pielęgnacyjny z lanoliną, mocznikiem i gliceryną intensywnie nawilża, kondycjonuje skórę oraz przywraca jej naturalną barierę ochronną. Krem Stokolan® Classic jest bezzapachowy, szybko się wchłania i posiada pH neutralne dla skóry. Otrzymał certyfikat ECARF, co oznacza, że może być stosowany przez alergików.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do kremu to higieniczne rozwiązanie w miejscach, z których korzysta wiele osób. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

15 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij