Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw: antybakteryjna higiena dłoni (mydło antybakteryjne, dezynfekcja + dozowniki) - Deb-STOKO

Zestaw: antybakteryjna higiena dłoni (mydło antybakteryjne, dezynfekcja + dozowniki) - Deb-STOKO
258,30 zł
Brutto
: Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw do higieny dłoni zawierający antybakteryjne mydło w pianie i preparat do dezynfekcji oraz dedykowane dozowniki manualne.

Oferujemy zestaw do higieny dłoni oparty o bardzo skuteczne, niezbędne produkty takie jak antybakteryjne mydło w pianie oraz skuteczny preparat do dezynfekcji dłoni w pianie.

Szczegółowy skład zestawu:

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Antybakteryjne mydło w pianie, bezzapachowe, nie zawiera barwników. Wykazuje szerokie spektrum działania, zabijając większość bakterii, wirusów i drożdży. Polecane do codziennego mycia rąk, zwłaszcza w sektorze przetwórstwa żywności i gastronomii, ale także wszędzie tam gdzie ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Zawiera mieszankę powszechnie stosowanych składników Accelerated Hydrogen Peroxide®, która w połączeniu z niską zawartością nadtlenku wodoru (H2O2 ) zabija większość bakterii, drożdży i wirusów. W momencie kontaktu z drobnoustrojami uwalnia wolne rodniki, które uniemożliwiając im uodpornienie się. Norma EN1499 (30 sekund, 1,5 ml produktu) to europejski „złoty standard” w zakresie testów in-vivo dotyczących skuteczności bakteriobójczej środków dezynfekujących i antyseptycznych stosowanych do czyszczenia rąk.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do mydeł w pianie to higieniczne rozwiązanie dla wszystkich łazienek, z których korzysta wiele osób. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

DEZYNFEKCJA + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Środek do dezynfekcji rąk w postaci pianki polecany do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Wykazuje działanie bakteriobójcze (PN EN 1500), wirusobójcze (PN EN 14476), drożdżobójcze (PN EN 1650) i prątkobójcze (PN EN 14348). Zabija 99,999% typowych drobnoustrojów. Pianka do dezynfekcji InstantFOAM Complete nie zawiera substancji żelujących, dzięki czemu nie pozostawia na dłoniach lepkiej warstwy. Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że może być stosowany przy przetwórstwie żywności i w gastronomii. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na jakość produktów spożywczych.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do preparatów dezynfekujących to higieniczne rozwiązanie dla miejsc, w których dezynfekcja rąk jest koniecznością. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

45 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij