Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw: higiena dłoni (mydło w pianie, dezynfekcja + dozowniki) - Deb-STOKO

Zestaw: higiena dłoni (mydło w pianie, preparat do dezynfekcji + dozowniki) - Deb-STOKO
209,10 zł
Brutto
: Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw do higieny dłoni zawierający mydło w pianie i preparat do dezynfekcji oraz dedykowane dozowniki manualne.

Oferujemy zestaw do higieny dłoni oparty o bardzo skuteczne, ekonomiczne, niezbędne produkty takie jak mydło w pianie oraz skuteczny preparat do dezynfekcji dłoni w pianie.

Szczegółowy skład zestawu:

MYDŁO  + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Mydło w pianie o relaksującym, różanym zapachu. Polecane do łazienek, z których korzysta wiele osób i w miejscach, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny - do biur, placówek oświatowych, instytucjach publicznych, w służbie zdrowia. Mydło w pianie Refresh™ Rose FOAM odświeża skórę dłoni, pozostawiając ją nawilżoną, dzięki zawartości gliceryny. Produkt posiada przyjazne dla skóry pH. Jedna dawka produktu wystarczy, aby dokładnie i skutecznie umyć ręce. Wkład o pojemności 1 l to 1400 dawek produktu.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do mydeł w pianie to higieniczne rozwiązanie dla wszystkich łazienek, z których korzysta wiele osób. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

DEZYNFEKCJA + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Środek do dezynfekcji rąk w postaci pianki polecany do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Wykazuje działanie bakteriobójcze (PN EN 1500), wirusobójcze (PN EN 14476), drożdżobójcze (PN EN 1650) i prątkobójcze (PN EN 14348). Zabija 99,999% typowych drobnoustrojów. Pianka do dezynfekcji InstantFOAM Complete nie zawiera substancji żelujących, dzięki czemu nie pozostawia na dłoniach lepkiej warstwy. Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że może być stosowany przy przetwórstwie żywności i w gastronomii. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na jakość produktów spożywczych.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do preparatów dezynfekujących to higieniczne rozwiązanie dla miejsc, w których dezynfekcja rąk jest koniecznością. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij