Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw: dezynfekcja (dezynfekcja z dozownikiem + 12x dezynfekcja w żelu) - Deb-STOKO

Zestaw: dezynfekcja (dezynfekcja z dozownikiem + 12x dezynfekcja w żelu) - Deb-STOKO
313,65 zł
Brutto
: Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw do dezynfekcji dłoni zawierający dozownik manualny i preparat do dezynfekcji w pianie oraz kieszonkowe preparaty do dezynfekcji w żelu.

Oferujemy zestaw do dezynfekcji dłoni oparty o niezbędny, skuteczny preparat do dezynfekcji dłoni w pianie oraz kieszonkowe preparaty do dezynfekcji w żelu o pojemności 100 ml.

Szczegółowy skład zestawu:

DEZYNFEKCJA + DOZOWNIK

Wkład do dozownika o pojemności 1 litra.

Środek do dezynfekcji rąk w postaci pianki polecany do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Wykazuje działanie bakteriobójcze (PN EN 1500), wirusobójcze (PN EN 14476), drożdżobójcze (PN EN 1650) i prątkobójcze (PN EN 14348). Zabija 99,999% typowych drobnoustrojów. Pianka do dezynfekcji InstantFOAM Complete nie zawiera substancji żelujących, dzięki czemu nie pozostawia na dłoniach lepkiej warstwy. Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że może być stosowany przy przetwórstwie żywności i w gastronomii. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na jakość produktów spożywczych.

Dozownik o pojemności 1 litra.

Dozownik do preparatów dezynfekujących to higieniczne rozwiązanie dla miejsc, w których dezynfekcja rąk jest koniecznością. Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni.

DEZYNFEKCJA (OPAKOWANIA KIESZONKOWE)

Dwanaście butelek o pojemności 100 ml każda.

Środek do dezynfekcji rąk w postaci żelu polecany do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Wykazuje działanie bakteriobójcze (PN EN 1500). Zabija 99,999% typowych drobnoustrojów. Dzięki konsystencji żelu produkt łatwo się aplikuje i rozciera na dłoniach, nie powodując kapania. Produkt do stosowania bez użycia wody. Niewielkie opakowanie produktu 100 ml można z łatwością zabrać ze sobą. Produkt jest zgodny z wytycznymi HACCP, co oznacza, że może być stosowany przy przetwórstwie żywności i w gastronomii. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na jakość produktów spożywczych.

5 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij