Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Spring Air Airguard Restroom - neutralizator i odświeżacz powietrza - puszka 250 ml

Wkład do dozownika Smart Air Mini - neutralizator i odświeżacz: Airguard Restroom.

Airguard® Restroom to specjalistyczny produkt, który doskonale neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy występujące w łazienkach i toaletach. Powstawanie nieprzyjemnych zapachów w toaletach może być spowodowane przez tymczasowe lub chroniczne mieszanie się związków organicznych i nieorganicznych. Produkt z łatwością niweluje uciążliwe zapachy neutralizując ich woń i odświeżając pomieszczenia. Idealny do łazienek i toalet w hotelach, biurach, restauracjach, domach opieki, szpitalach, szkołach, pociągach oraz do toalet publicznych.

Wszystkie zapachy marki Spring Air zostały wyprodukowane według ścisłych procedur narzuconych przez normę ISO 9001:2008 i zostały zatwierdzone przez Grecką Narodową Organizację Medyczną. W portfolio marki Spring Air znajduje się 90 unikalnych zapachów, które wykazują podwójne działanie: neutralizują nieprzyjemne zapachy i odświeżają pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu naturalnych ekstraktów z olejków eterycznych odświeżacze są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie zapachy marki Spring Air są inspirowane grecką przyrodą dlatego też znalazły się w niej głównie aromaty cytrusowe, owocowe, roślinne, zielone oraz morska bryza.

SPRAY 250ML AIRGUARD RES
2 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
250 ml

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij