Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Suma LIMA L3 - preparat do maszynowego mycia naczyń z aktywnym chlorem - 20 l

Diversey Suma LIMA L3 - preparat do maszynowego mycia naczyń z aktywnym chlorem - 20 l
686,44 zł
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Preparat biobójczy, z aktywnym chlorem do maszynowego mycia naczyń.

Skoncentrowany, płynny preparat do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń, z aktywnym chlorem.

Suma LIMA L3 to skoncentrowany, płynny środek dedykowany do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń. Dzięki zawartości aktywnego chloru preparat wykazuje właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Suma LIMA L3 jest odpowiedni do użycia we wszystkich rodzajach zmywarek przemysłowych jedno i wielokomorowych. Produkt przeznaczony do urządzeń i powierzchni mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dzięki specjalnie opracowanej formule środek skutecznie usuwa zabrudzenia ze skrobi, tłuszczu, białka i plamy z taniny. Szczególnie polecany jest do usuwania z naczyń osadów po kawie oraz herbacie. Dzięki zawartości substancji alkalicznych oraz aktywnego chloru Suma LIMA L3 szybko i skutecznie usunie zabrudzenia tłuszczowe i zaschnięte resztki żywności oraz zdezynfekuje mytą powierzchnię. Dodatkowo preparat zawiera mieszaninę związków wiążących jony twardości wody, które zapobiegają osadzaniu się wapnia na mytych powierzchniach - środek skutecznie usuwa zabrudzenia w wodzie o średnim stopniu twardości.

Przy przestrzeganiu zaleceń producenta preparat może być stosowany do mycia naczyń wykonanych z: porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych.
W przypadku naczyń wykonanych z melaminy zaleca się stosowanie preparatów, które nie zawierają chloru.

7010077

Szczegółowe referencje

EAN13
8711202910777
Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij