Stokoderm Aqua Pure - krem ochronny STOKO

Stokoderm Aqua Pure - krem ochronny STOKO
173,52 zł (141,07 zł netto)
Od: 108,19 zł brutto do: 173,52 zł brutto
(Od: 87,96 zł netto do: 141,07 zł netto)
: Dostępny

Krem ochronny do rąk do stosowania przed pracą, w której ma się kontakt z wodą, detergentami, barwnikami i rozcieńczonymi kwasami. 

Pojemność:
  • 500 ml
  • 1 l
Opakowanie:
  • wkład do dozownika
Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Stokoderm Aqua Pure - krem ochronny STOKO

Stokoderm Aqua Pure - krem ochronny STOKO


Krem ochronny do rąk do stosowania przed pracą, w której ma się kontakt z wodą, detergentami, barwnikami i rozcieńczonymi kwasami. 

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Krem do stosowania przed pracą w środowisku wodnym Stokoderm® Aqua Sensitive marki STOKO

Krem ochronny do rąk do aplikowania przed pracą, w której pracownicy mają kontakt z wodą, detergentami, barwnikami i rozcieńczonymi kwasami.  

Specjalna formuła tworzy na powierzchni dłoni warstwę ochronną, która zapobiega przenikaniu zanieczyszczeń w głąb skóry. Składniki zawarte w produkcie chronią skórę dłoni, wykazują działanie odżywcze i kojące.

Krem  Stokoderm® Aqua Sensitive zawiera składnik Bisabolol, który kondycjonuje skórę, stymulując ją do regeneracji oraz wzmacnia jej naturalną barierę Hammelis zawarty w kremie redukuje stany zapalne i zaczerwienienia skóry. 

Krem Stokoderm® Aqua Sensitive posiada konsystencję emulsji, szybko się wchłania, nie wpływając negatywnie na zręczność manualną potrzebną w trakcie używania narzędzi. Produkt nadaje się do użytku pod rękawice lateksowe, winylowe, nitrylowe i neoprenowe. 

Krem posiada pH neutralne dla skóry, nie zawiera sztucznych barwników i jest bezzapachowy. Posiada certyfikat ECARF, co oznacza, że może być stosowany przez alergików i osób z wrażliwą skórą. 

Stokoderm® Aqua Sensitive jest zgodny z wytycznymi HACCP - nie wpływa negatywnie na smak ani zapach potraw, dzięki czemu może być używany w zakładach przetwórstwa żywności oraz w gastronomii.  Jest kompatybilny z alkoholowymi środkami do dezynfekcji rąk, dlatego może być używany wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny, np. w służbie zdrowia .

Produkt nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na powierzchnie, z którymi miało się kontakt, a na które mają zostać nałożone farby i powłoki powierzchniowe. 

Cechy produktu:

  • nadaje się pod rękawice ochronne
  • krem do rąk 
  • delikatny zapach
  • nie zawiera silikonów

Sposób użycia: Krem nałożyć po umyciu i dokładnym osuszeniu rąk. Dokładnie wetrzeć w dłonie, w przestrzenie między palcami oraz pod paznokcie. Stosować zawsze przed rozpoczęciem pracy, po umyciu rąk i po dłuższych przerwach. 

24666
11 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
500 ml
Pojemność
1 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij