Stokoderm Sun Protect 50 PURE - krem ochronny Deb-STOKO

Stokoderm Sun Protect 50 PURE - krem ochronny Deb-STOKO
282,09 zł
282,09 zł 253,88 zł (206,41 zł netto)
Od: 36,48 zł brutto do: 253,88 zł brutto
(Od: 29,66 zł netto do: 206,41 zł netto)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 253,88 zł
: Dostępny

Krem do ochrony skóry przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

Pojemność:
  • 100 ml
  • 1 l
Opakowanie:
  • wkład do dozownika
Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Stokoderm Sun Protect 50 PURE - krem ochronny Deb-STOKO

Stokoderm Sun Protect 50 PURE - krem ochronny Deb-STOKO


Krem do ochrony skóry przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Krem Stokoderm® Sun Protect marki Deb-STOKO do stosowania przed pracą 

Krem ochronny do rąk do aplikowania przed pracą, podczas której pracownicy narażeni są na kontakt z promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Krem posiada faktor SPF 50 (sun blocker), który tworzy na skórze warstwę ochronną zatrzymującą około 98% promieniowania. Krem zapewnia także ochronę przed promieniowaniem UVC, które zostaje sztucznie wytworzone w warunkach przemysłowych, np. podczas spawania. Należy jednak pamiętać, że krem nie zastępuje osobistego wyposażenia ochronnego. 

Wodoodporna formuła kremu sprawia, że jest od odporny na pot.Krem Stokoderm® Sun Protect jest bezzapachowy, szybko się wchłania i posiada pH neutralne dla skóry. Nie pozostawia na dłoniach lepkiej warstwy, która mogłaby niekorzystnie wpływać na zręczność. 

Gliceryna i pantenol nawilżają skórę, zatrzymując wodę w jej górnych warstwach. Witamina E i Bisabolol działają przeciwutleniająco na skórę i chronią ją przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. 

Produkt nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na powierzchnie, z którymi miało się kontakt, a na które mają zostać nałożone farby i powłoki powierzchniowe. 

Cechy produktu:

  • krem do rąk i twarzy 
  • bezzapachowy 
  • nie zawiera silikonów

Sposób użycia: Krem nałożyć po umyciu i dokładnym osuszeniu rąk. Dokładnie wetrzeć w dłonie, w przestrzenie między palcami oraz pod paznokcie. Stosować 15 minut przed pracą, a następnie powtarzać aplikację co 2-3 godziny. Uwaga: Zastosowanie niewystarczającej ilości produktu zmniejsza skuteczność ochronną. Nadmierna ekspozycja na słońce stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Nawet filtry przeciwsłoneczne o wysokim SPF nie zapewniają pełnej ochrony przed promieniami UV i nie zastępują konieczności używania / noszenia odpowiedniego osobistego wyposażenia ochronnego i odzieży. Unikać dostania się produktu do oczu.

SPC1L
1 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
1 l
Pojemność
100 ml

Szczegółowe referencje

ean13
5010424014182

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij