Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Dozownik STOKO Alu Dispenser - pojemność 1 litr STOKO

Dozownik STOKO Alu Dispenser - pojemność 1 litr STOKO
396,83 zł (322,63 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Dozownik do preparatów maki STOKO.

Dozownik to higieniczne rozwiązanie dla wszystkich łazienek, z których korzysta wiele osób. Podajnik wykonany jest z aluminium, dedykowany jest do produktów w twardych butelkach o pojemności 1000 ml. Dozownik wyposażony został w zamknięcie na kluczyk, które zapobiega kradzieży.

Dozownik może zostać zamontowany na ścianie w toalecie lub w obszarze roboczym. Dzięki solidnemu mocowaniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ma obaw, że dozownik odpadnie od powierzchni. 

Wymiary: szer. 9,4 cm, wys. 31,6 cm, głęb. 16,2 cm.

Zalety dozownika STOKO:

Wysoki poziom higieny 

Szczelne wkłady oraz pompa dozująca zapobiega przedostawaniu się powietrza oraz innych zanieczyszczeń do środka wkładu.

Solidne materiały 

Dozownik marki STOKO wykonany jest z odporego chemicznie tworzywa sztucznego. Tworzywa sztuczne użyte w produkcji dozowników STOKO testowane są pod kątem środowisk o wysokim stopniu użytkowania. 

Brak bałaganu 

Pompa dozująca została skonstruowana w taki sposób, aby nie ulegała zatykaniu, a podczas dozowania produkt nie kapał na inne elementy łazienki. Dzięki temu nie powstaje niepotrzebny bałagan na ścianach i podłodze, który mógłby stanowić niebezpieczeństwo dla użytkowników. 

Brak marnotrawstwa 

Wkłady do dozownika zostały zaprojektowane w sposób, dzięki któremu produkt jest zużywany do samego końca. 

Montaż 

Dozowniki można umieścić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny do zachowania odpowiedniego poziomu higieny - w toalecie, w kuchni, w przebieralni oraz w głównym obszarze roboczym. Dozowniki można przymocować do ściany oraz postawić na stojaku.

PN89934X01

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij