Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Tork dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition™ - stal nierdzewna/ABS

Tork dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition™ - stal nierdzewna/ABS
358,48 zł
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Bezdotykowy dozownik do mydła w pianie z wbudowanym sensorem Intuition™ wykonany ze stali nierdzewnej/ABS.

Bezdotykowy dozownik do mydła w pianie z wbudowanym sensorem Intuition™ wykonany z stali nierdzewnej/ABS.

Dozownik do mydła w pianie wykonany ze stali nierdzewnej/ABS z wbudowanym elektronicznym sensorem Intuition™ z linii Image Design. Dzięki bezdotykowej obsłudze dozownik jest wyjątkowo higieniczny, a dozowanie zawsze takiej samej ilości mydła redukuje jego zużycie. Do dozownika pasuje szeroka gama mydeł, które łagodnie ale dokładnie zadbają o czystość dłoni.
Produkt został wyposażony w wskaźnik LED, który informuje o poziomie wkładu jednocześnie ułatwiając pracę personelowi sprzątającemu. Dozownik jest łatwy w konserwacji, utrzymaniu czystości i wymianie wkładów.
Dozownik wymaga zasilenia przez cztery wysokiej jakości baterie alkaliczne typu C (LR14), które są dedykowane do urządzeń o dużym poborze mocy. W chwili stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu dozownika należy w pierwszej kolejności wymienić wszystkie cztery baterie. Jeśli dozownik nie będzie uzupełniany przez okres dłuższy niż tydzień należy wyjąć baterie, by nie były zużywane przez diodę LED.

460009
0 Przedmioty

Arkusz danych

Wymiary (wys x szer x gł)
27,8 x 11,6 x 13 cm
Waga netto
937 g
System
S4 - system mydeł w pianie

Szczegółowe referencje

EAN13
7322540782318

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij