Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Thomil Ambi Sense Open - odświeżacz powietrza o kwiatowo-owocowym zapachu - 500 ml

Thomil Ambi Sense Open - odświeżacz powietrza o kwiatowo-owocowym zapachu - 500 ml
28,22 zł (22,94 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Perfumowany odświeżacz powietrza o kwiatowo-owocowym zapachu.

Ambi Sense Open to perfumowany odświeżacz powietrza o kwiatowo-owocowym zapachu. Ambi Sense Open to słodki zapach przywodzący na myśl czystość i świeżość. W odświeżaczu można wyczuć bukiet owocowy, zapach świeżych kwiatów oraz drewna, co sprawia, że jest on wyjątkowo oryginalny. Produkt zapewnia długotrwałe odświeżenie skutecznie usuwając nieprzyjemne zapachy. Odświeżacz nie zostawia widocznych śladów po użyciu. Zapach najlepiej sprawdzi się w sektorze edukacyjnym, cateringu oraz w firmach sprzątających.

500 ml produktu wystarcza na odświeżenie powietrza w 150 pokojach o powierzchni 9 m2.


Produkt szczególnie polecany do:

 barów, kawiarni, restauracji, cukierni, pubów, dyskotek, pomieszczeń funkcyjnych, centrów rozrywki, pomieszczeń szpitalnych, szkół.
Hotele.jpg  hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
  firm sprzątających, firm usługowych.


Instrukcja użycia:


Przechowywanie:

Rozpylić produkt od środka pomieszczenia do jego rogów.

Przechowywać w oryginalnych, zamkniętych opakowaniach chroniąc przed wilgocią oraz nadmiernym przegrzaniem. Unikać przemarznięcia oraz nie narażać na zbytnie nasłonecznienie.

ŚRODEK DO UŻYCIA PROFESJONALNEGO

HAHA126
1 Przedmiot

Arkusz danych

Pojemność
500 ml

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij