Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Thomil Multi Herbal - uniwersalny środek do mycia powierzchni wodoodpornych - 750 ml

Środek do szybkiego czyszczenia wodoodpornych powierzchni.

Multi Herbal to środek na bazie bioalkoholu, który szybko wyczyści każdą wodoodporną powierzchnię bez spłukiwania. Preparat bardzo szybko odparowuje dzięki czemu po użyciu nie zostawia śladów ani smug. Dzięki dodatkowi miętowej esencji produkt pozostawia na mytych powierzchniach wyjątkowo świeży i przyjemny zapach. Środek jest polecany do hoteli, domów opieki oraz sal restauracyjnych.

Produkt nadaje się do czyszczenia:

  • witryn,
  • lad,
  • stolików,
  • mebli.

1 butelka o pojemności 750 ml pozwala na wyczyszczenie 300 m2 powierzchni (pH: 10.0 +/- 0.5).


Produkt szczególnie polecany do:

Hotele.jpg  hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 rzeźni, sklepów spożywczych, piekarni, super i hipermarketów, firm produkcyjnych, mleczarni, winiarni.
 barów, kawiarni, restauracji, cukierni, pubów, dyskotek, pomieszczeń funkcyjnych, centrów rozrywki, pomieszczeń szpitalnych, szkół.


Instrukcja użycia:


Przechowywanie:
Spryskać bezpośrednio na powierzchnie, która ma być wyczyszczona, następnie przetrzeć szmatką, aż produkt całkowicie wyparuje. Przechowywać w oryginalnych, zamkniętych opakowaniach chroniąc przed wilgocią oraz nadmiernym przegrzaniem. Unikać przemarznięcia oraz nie narażać na zbytnie nasłonecznienie. Nie połykać. Trzymać z dala od dzieci.


ŚRODEK DO UŻYCIA PROFESJONALNEGO

LSLG012
217 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
750 ml

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij