ThomilMagic N⁰5 - środek do mycia łazienek i sanitariatów - 1 l

ThomilMagic N⁰5 - środek do mycia łazienek i sanitariatów - 1 l
199,36 zł (162,08 zł netto)
: Dostępny

Środek do ogólnego mycia i sanityzacji łazienek.

Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

ThomilMagic N⁰5 - środek do mycia łazienek i sanitariatów - 1 l

ThomilMagic N⁰5 - środek do mycia łazienek i sanitariatów - 1 l


Środek do ogólnego mycia i sanityzacji łazienek.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kwaśny środek przeznaczony do mycia powierzchni i wyposażenia w łazienkach.

ThomilMagic N⁰5 to kwaśny płyn dedykowany do ogólnego mycia oraz sanityzacji powierzchni i wyposażenia w łazienkach. Produkt szybko i efektywnie czyści usuwając plamy z mydła i kosmetyków oraz rdzawe zacieki. Preparat sprawdzi się również do usuwania białego nalotu kamienia wodnego. Po myciu i spłukaniu powierzchnie delikatnie pachną, a sam środek szybko odparowuje nie pozostawiając smug i zacieków.

Produkt nadaje się do czyszczenia:

  • ceramiki łazienkowej,
  • armatury łazienkowej,
  • pryszniców,
  • toalet.

1 butelka produktu zawierająca 1 l pozwala na wyczyszczenie 10000 m2 powierzchni (pH rozcieńczonego produktu: 2+/- 0,5).


Produkt szczególnie polecany do:

Hotele.jpg  hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 firm sprzątających, firm usługowych.
 barów, kawiarni, restauracji, cukierni, pubów, dyskotek, pomieszczeń funkcyjnych, centrów rozrywki, pomieszczeń szpitalnych, szkół.


Instrukcja użycia:


Przechowywanie:
Napełnić pojemnik 600 ml wody. Używając rękawiczek ochronnych umieścić butelkę w dozowniku Thomilmagic. Pociągnąć dźwignię, aż  słyszalny będzie „klik”. Zamontować spryskiwacz i potrząsnąć butelką energicznie. Rozpylać produkt bezpośrednio na powierzchnię z odległości 25 cm. Pozostawić produkt na powierzchni przez kilka sekund. Stosować produkt przy pomocy gąbki a następnie spłukać wodą. NIE STOSOWAĆ na powierzchnie z marmuru lub kamienia naturalnego. Na glazurowane wanny zalecane jest zrobić test w pobliżu spływu, odczekać kilka minut, spłukać i wytrzeć. Jeśli powierzchnia zachowuje blask stosować normalnie jak powyżej. Przechowywać w oryginalnych, zamkniętych opakowaniach chroniąc przed wilgocią oraz nadmiernym przegrzaniem. Unikać przemarznięcia oraz nie narażać na zbytnie nasłonecznienie.

ŚRODEK DO UŻYCIA PROFESJONALNEGO

PCTM052
25 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
1 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij