Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1 ADA Cosmetics

Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1 ADA Cosmetics
34,13 zł (27,75 zł netto)
: Produkt dostępny na zamówienie

Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1. Dozownik składa się z uchwytu w kolorze czarnym oraz płytki dozującej na froncie.

Na tej karcie produktu możliwy jest zakupów TYŁU do dozownika.

Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1 ADA Cosmetics

Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1 ADA Cosmetics


Tył dozownika kosmetyków hotelowych ILLI 1. Dozownik składa się z uchwytu w kolorze czarnym oraz płytki dozującej na froncie. Na tej karcie produktu możliwy jest zakupów TYŁU do dozownika.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Tył dozownika ILLI 1 marki ADA Cosmetics

System dozowania kosmetyków hotelowych ILLI 1 to nowoczesne, ekologiczne rozwiązania dla hoteli i pensjonatów oraz do użytku domowego. 

Dozownik  ILLI 1 składa się z czarnego, mocowanego do ściany tyłu, wymiennych kartridży z kosmetykami oraz płytki dozującej na froncie. Dozownik może zostać zamocowany na ścianie w łazience lub pod prysznicem, za pomocą taśmy klejącej lub śrub. Na tej karcie produktu możliwy jest zakup czarnego tyłu do dozownika. 

Na osobnych zakładkach można zakupić front dozownika oraz wymienne kartridże. 

System dozowania ILLI

System dozowania ILLI 1 powstał jako potrzeba ograniczenia produkcji odpadów. Hotele, które oferują swoim gościom miniaturowe kosmetyki często muszą wyrzucać ledwo napoczęte opakowania. System dozowania pozwala na korzystanie z jednego kartridża nawet przez trzy tygodnie. Szczelny wkład kosmetyku zapewnia higieniczną czystość, a dzięki specjalnie zaprojektowanej pompce, produkt zostaje zużyty do końca.  Elegancka, lekko zakrzywiona płytka z łatwością się czyści i dezynfekuje. 

Wymiary: 12,1 cm (szerokość) x 22,8 (wysokość) x 5,8cm (głębokość)

Skandynawski design 

Dozownik ILLI 1 nawiązuje do skandynawskiego designu, łącząc w sobie prostotę, minimalizm i elegancję.Dozowniki ILLI 1 posiadają certyfikat Ecolabel, który oznacza, że produkt ma ograniczony wpływ na środowisko naturalne, od produkcji, poprzez utylizację.  

Fronty dozownika występują w klasycznych kolorach białym, srebrnym i czarnym, dzięki czemu pasują do wystroju każdej łazienki. Czarny tył dozownika idealnie komponuje się kolorami frontów.  

Istnieje możliwość wyboru różnych napisów na froncie dozownika, aby poinformować gości hotelowych o zawartości kartridża:

  • BEZ OPISU
  • HAIR, BODY
  • HAIR, BODY, HANDS
  • SOAP

ILO001IOHOB

Arkusz danych

System ADA Cosmetics
ILLI 1
Kolor
czarny

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij