Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

UltraSpeed Pro prasa - Vileda Professional

UltraSpeed Pro prasa od marki Vileda Professional.

Prasa UltraSpeed Pro to opatentowany produkt, który jest wyjątkowo wydajny i szybki. Prasa nie posiada przekładni i skomplikowanych mechanizmów dzięki czemu jest małe ryzyko popsucia jej. Niezależne testy, którym prasa była poddawana, potwierdziły, że proces wyżymania w prasie UltraSpeed Pro zajmuje zaledwie około 12 sekund. Jest to wyniki o 50% lepszy niż w przypadku innych systemów prasy do mięsistych mopów. Wynik ten został osiągnięty dzięki redukcji etapów wyżymania oraz eliminację dotykania mopa rękami. Prasa UltraSpeed Pro wyciska ponad 40% roztworu czyszczącego z mopa dzięki czemu jest bardzo wydajna i ma bezpośredni wpływ na efekty czyszczenia. Mopy nie wymagają wielokrotnego wyżymania mopa, by skutecznie usunąć z nich nadmiar wody. Dzięki dokładnemu wyżymaniu podłoga nie jest zbyt mokra, jej schnięcie trwa krócej, przez co czas wykluczenia podłogi z użytkowania jest znacznie krótszy. Zmniejszone jest również ryzyko poślizgnięcia się. Innowacyjna dźwignia prasy UltraSpeed Pro pozwala na kontrolowanie stopnia zwilżenia mopa.

Prasa posiada mocowanie, które jest łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia czyszczenie jej po użyciu. Wbudowany w prasę uchwyt na mopa pozwala na jego bezpieczne zamocowanie, gdy nie jest używany. Wysoka obudowa prasy umożliwia łatwe wprowadzenie mopa.

146964

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij