Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Centralnego dozowania

138,93 zł (112,95 zł netto)
Dostępny
Śnieżnobiały, 2-warstwowy papier toaletowy w roli Jumbo Centerfeed wykonany z makulatury.
201,88 zł (164,13 zł netto)
Dostępny
Biały, 2-warstwowy papier toaletowy w roli.
159,26 zł (129,48 zł netto)
Dostępny
Biały, 2-warstwowy papier toaletowy w roli.

Papier toaletowy w rolkach centralnego dozowania 

Papier toaletowy w opcji centralnego dozowania to idealny wybór do łazienek, które codziennie odwiedza bardzo dużo osób. Polecamy go w szczególności do toalet w centrach handlowych, na stadionach, dworcach kolejowych i autobusowych oraz lotniskach. Papier w rolkach centralnie dozowanych sprawdzi się wszędzie tam gdzie borykano się z problemem nadmiernego zużycia papieru. Papier toaletowy bez gilzy w opcji centralnego dozowania pozwala na pobranie pojedynczego listka co redukuje jego zużycie nawet o 40%. 

Higieniczne rozwiązanie

Dodatkowo papier tego typu jest wyjątkowo higieniczny ponieważ osoba korzystająca z toalety dotyka wyłącznie odcinka którego będzie używać. W ofercie naszego sklepu znaleźć można produkty dwóch wiodących marek – Satino by Wepa oraz Tork. Produkty te zostały wykonane z wysokiej jakości, ekologicznej makulatury, która dodatkowo dzięki tłoczeniom wydaje się grubsza, co w efekcie przekłada się na mniejsze jednorazowe zużycie papieru. Do papieru toaletowego w rolkach centralnie dozowanych polecamy solidne, pojedyncze lub podwójne dozowniki - link do dozwoników. Wszystkie podajniki charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i zamknięciem na kluczyk dzięki któremu papier jest chroniony przed kradzieżą.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij