Chemia profesjonalna do sprzątania

( 1 review )
131,18 zł (106,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Proszek do prania kolorowych tkanin.
254,18 zł (206,65 zł netto)
Dostępny
Proszek do prania o właściwościach wybielających.
142,67 zł (115,99 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kapsułki do prania kolorowych tkanin.
180,38 zł (146,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Proszek do prania kolorowych tkanin.
180,38 zł (146,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Proszek do prania białych tkanin.
131,18 zł (106,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Płyn do prania białych tkanin.
168,08 zł (136,65 zł netto)
Obecnie brak na stanie
Proszek do prania białych tkanin.
40,01 zł (32,53 zł netto)
Dostępny
Mleczko czyszczące z wybielaczem przeznaczone do czyszczenia twardych wodoodpornych powierzchni.
16,96 zł (13,79 zł netto)
Od: 16,96 zł brutto do: 45,87 zł brutto
(Od: 13,79 zł netto do: 37,29 zł netto)
Dostępny
Preparat do czyszczenia powierzchni szklanych i wodoodpornych.
25,56 zł (20,78 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Specjalistyczny środek do szybkiego usuwania plam z tuszu, barwników, kleju i tłuszczy.
70,76 zł (57,53 zł netto)
Dostępny
Preparat do czyszczenia podłóg o kwiatowym zapachu (formuła na bazie aktywnego tlenu).
26,16 zł (21,27 zł netto)
Od: 26,16 zł brutto do: 77,45 zł brutto
(Od: 21,27 zł netto do: 62,97 zł netto)
Dostępny
Preparat do mycia łazienek skutecznie usuwający kamień, zabrudzenia oraz osady z mydła.
29,75 zł (27,55 zł netto)
Dostępny
Preparat na bazie alkoholu dedykowany do dezynfekcji powierzchni i sprzętów.
280,76 zł (228,26 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Tabletki do maszynowego mycia naczyń.
63,35 zł (51,50 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Preparat do czyszczenia podłóg o leśnym zapachu.
26,79 zł (21,78 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Płyn do ręcznego mycia naczyń.
76,43 zł (62,14 zł netto)
Dostępny
Płyn do maszynowego mycia naczyń.

Profesjonalne środki czystości, z którymi wyczyścisz każde zabrudzenie

Profesjonalna chemia to specjalistyczne środki czystości, które powstały z myślą o czyszczeniu i dezynfekcji dużych powierzchni przemysłowych, o różnej specyfice i wymaganiach. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo ogromny wybór produktów do sprzątania każdego rodzaju zabrudzeń z podłóg, toalet, kuchni czy stanowisk produkcyjnych, a wszystko zebrane jest w jednym miejscu, by oferować Państwu wygodę i komfort robienia zakupów. Z nami zaopatrzysz kompleksowo każde miejsce pracy, w tym tak bardzo wymagającą gastronomię, zapewniając serwisowi sprzątającemu najlepszą chemię profesjonalną do sprzątania. Tworząc naszą ofertę zawsze mamy na względzie optymalne połączenie wysokiej jakości środków i konkurencyjnych cen, dzięki czemu zadbasz o czystość w budynkach publicznych i w biznesie.

Wszystkie potrzebne Ci produkty w jednym, wygodnym miejscu

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór środków czystości, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające, instytucje publiczne, firmy, hotele, a także gospodarstwa domowe. Dzięki użyciu chemii do sprzątania usuniesz brud, tłuste plamy, uciążliwy smar oraz osady. Chemia przeznaczona dla firm spełnia najbardziej wyśrubowane normy sanitarno-epidemiologiczne. Prezentowane przed Państwem środki czyszczące to wysokoskoncentrowane, a jednocześnie bezpieczne produkty profesjonalne od renomowanych producentów, które sprawdzą się, gdy potrzebujesz detergentów do zadań specjalnych. Odpowiednie produkty dedykowane do różnego rodzaju materiałów i powierzchni zapewnią Ci czystość i świeżość, o jakiej marzysz. W naszej ofercie znajdziesz silne środki, które zapewnią skuteczne mycie sanitariatów, kuchni, grilli, stanowisk na halach produkcyjnych, a także w zakładach blacharskich lub salach szpitalnych. Każde przedsiębiorstwo znajdzie tu chemię gospodarczą, która zapewnia utrzymanie codziennego porządku, jak i gruntowne sprzątanie. 

Każdy biznes ma swoje specyficzne potrzeby – my odpowiadamy na wszystkie

Każdy rodzaj powierzchni to inna specyfika, jeśli chodzi o skuteczne środki do sprzątania, dozowanie, niezbędne akcesoria oraz sposób pielęgnacji. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz produkty do każdej powierzchni, zarówno delikatniejsze, jak i te do uciążliwych zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam. Kupisz u nas neutralne płyny do ogólnego mycia, czyszczenia podłóg i posadzek, usuwania rdzy, tłustych zabrudzeń, nalotów, wysokiej jakości odświeżacze do powietrza, skoncentrowane środki do mycia toalet, płyny do powierzchni ze stali szlachetnej czy produkty do dywanów. Szczególne wyzwania czekają w dużych obiektach gastronomicznych, toaletach publicznych, czy zakładach produkujących jedzenie - utrzymanie higieny w każdym z nich będzie łatwiejsze z naszymi produktami. 

Wysoka koncentracja składników i duże pojemności ułatwią Ci zaopatrywanie

Znakiem rozpoznawczym proponowanej przez nas Państwu chemii czyszczącej jest skuteczność działania i bezpieczeństwo dla skóry. Wszystkie produkty w kategorii chemii spełniają niezbędne wymagania i posiadają atesty, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo dla zdrowia zarówno osób odpowiedzialnych za serwis sprzątający, jak i osób przebywających w danych pomieszczeniach i z nich korzystających. Duże opakowania oraz wysokie stężenie składników aktywnych sprawiają, że wystarczy naprawdę niewiele produktu, by osiągnąć zadowalający efekt. Dzięki temu chemia dostępna w naszej ofercie jest bardzo wydajna, musimy jednak pamiętać o tym, by nasi pracownicy umieli z niej korzystać w odpowiedni i ekonomiczny sposób.

Chemia profesjonalna dająca najlepsze efekty

Niezależnie od branży, w której działasz, liczysz na szybki i trwały efekt przy pracach porządkowych. Chemia profesjonalna z hurtowni Higiena24 gwarantuje Ci zadowolenie i łatwość w utrzymaniu czystości, nawet w bardzo wymagających miejscach jak hotelowe kuchnie czy toalety w zatłoczonych miejscach. Specjalistyczne propozycje do mycia i pielęgnacji wymagających powierzchni ułatwią Ci usunięcie zabrudzeń i właściwe zadbanie o bardzo trudne powierzchnie, a skuteczne odświeżacze powietrza nadadzą wszystkim pomieszczeniom lekkiego dla nosa zapachu.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij