O nas

Nasz sklep internetowy Higiena24 jest serwisem w całości poświęconym artykułom z zakresu chemii profesjonalnej i produktom higienicznych światowych firm.

Właścicielem sklepu jest firma Chemitech Sp. z o.o. działająca na polskim rynku od 1994 roku.

CH_30lat_.jpg 30 lat działalności na rynku sprawia, że wiemy, iż ciężka praca procentuje, a pełna satysfakcja klientów korzystających z naszych usług musi być stawiana na pierwszym miejscu. Z dumą możemy powiedzieć, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Liczba ta systematycznie się powiększa dowodząc naszej jakości i zaangażowaniu.


Oferta sklepu skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych działających w sektorze przemysłu spożywczego i maszynowego, warsztatów naprawczych, biur, hoteli, restauracji, cateringu, firm sprzątających, klinik, gabinetów lekarskich, jak również klienta detalicznego. Dzięki wieloletniej systematycznej pracy zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalną obsługę tak zróżnicowanych Klientów. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem, uwzględniają indywidualne potrzeby, proponują rozwiązania o najwyższych standardach.

Firma Chemitech Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji artykułów chemicznych i higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę. Zapewnia to naszym odbiorcom szczególne zadowolenie i bardzo dobre warunki zakupu, szkoleń czy serwisu.

Najważniejszym elementem Naszej firmy są doświadczeni oraz profesjonalni doradcy klienta, służący swoją wiedzą i doświadczeniem z rynku. Dzięki regularnym szkoleniom, wiedzy praktycznej oraz osobistemu zaangażowaniu, doradcy Spółki CHEMITECH są wysoko oceniani przez Naszych partnerów handlowych. Na dzień dzisiejszy posiadamy uruchomione i w pełni funkcjonalne duże powierzchnie magazynowe oraz własną logistykę i marketing w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu.

Numer konta: Santander Bank Polska S.A. 57 1500 1487 1214 8006 7573 0000

NASZE ODDZIAŁY:

  • CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział KRAKÓW
    ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków
  • CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział WARSZAWA
    ul. Skorupki 62, 05-091 Ząbki
  • CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział WROCŁAW
    ul. Krakowska 141-155, 50-428 Wrocła

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij