Akcesoria do sprzątania

37,22 zł (30,26 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Mop kieszeniowy dedykowany do systemu CombiSpeed Pro.
21,70 zł (17,64 zł netto)
Od: 21,70 zł brutto do: 23,51 zł brutto
(Od: 17,64 zł netto do: 19,11 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Guma do ściągaczki Evolution.
126,59 zł (102,92 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Ściągaczka z przegubem do mycia okien.
121,14 zł (98,49 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Ściągaczka z przegubem do mycia okien.
115,73 zł (94,09 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Zestaw do mycia okien (baranek).
3,62 zł (2,94 zł netto)
Dostępny
Myjka z zieloną warstwą ścierną.
3,51 zł (2,85 zł netto)
Dostępny
Miękka myjka przeznaczona do czyszczenia wrażliwych powierzchni.
63,21 zł (51,39 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Myjka (gąbka) z miękką, białą warstwą czyszczącą nie zawierającą ścierniwa, do czyszczenia delikatnych powierzchni.
68,12 zł (55,38 zł netto)
Dostępny
Myjka z powłoką PUR Activ do czyszczenia delikatnych powierzchni.
14,75 zł (11,99 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Nierdzewna gąbka dedykowana do intensywnego szorowania i usuwania mocno przywartych zabrudzeń.
64,96 zł (52,81 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Myjka z czarną warstwą ścierną.
11,57 zł (9,41 zł netto)
Dostępny
Spryskiwacz do butelek o pojemności 1 litr.
10,09 zł (8,20 zł netto)
Dostępny
Pusta butelka o pojemności 1 litr.
16,56 zł (13,46 zł netto)
Dostępny
Kij do miotły wykonany z aluminium.
64,96 zł (52,81 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kij do miotły/mopa wykonany z aluminium.
15,62 zł (12,70 zł netto)
Dostępny
Kij do Supermopa wykonany ze stali nierdzewnej.
128,41 zł (104,40 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kij teleskopowy do mopa wykonany z wysokiej jakości aluminium.
99,55 zł (80,94 zł netto) 110,61 zł
Dostępny
Kij teleskopowy do mopa wykonany z wysokiej jakości aluminium.
180,83 zł (147,02 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kij teleskopowy do zmywaka i ściągaczki okiennej.
207,97 zł (169,08 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kij teleskopowy do zmywaka i ściągaczki okiennej.
31,64 zł (25,72 zł netto)
Dostępny
Kij teleskopowy do mopa wykonany ze stali.
466,82 zł (379,53 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kosz na odpady o pojemności 50 litrów.
55,20 zł (44,88 zł netto)
Dostępny
Oryginalna magiczna gąbka do usuwania zabrudzeń wyłącznie przy użyciu wody.

Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do sprzątania

Profesjonalne artykuły do sprzątania w znaczący sposób wpływają na skuteczność i komfort pracy serwisu sprzątającego, podnosząc jego wydajność i ułatwiając wykonywanie codziennych obowiązków. Zapewnienie właściwego poziomu higieny i standardów dotyczących porządku ma ogromne znaczenie w każdej branży, a szczególnie jest niezbędne w każdym hotelu, szeroko pojętej gastronomii, obiektach komercyjnych, w placówkach medycznych czy domach opieki. Inne gałęzie gospodarki także mają specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o zapewnienie porządku, organizacji i spełnienie norm sanitarno-epidemiologicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie internetowym Higiena24, a znajdziesz wszystkie akcesoria i sprzęt do sprzątania, które potrzebne są w przedsiębiorstwie.

Oferta, która odpowiada na wymagania każdej branży

Postaw na niezwykle praktyczne produkty z trwałych materiałów, dobrą chemię profesjonalną i asortyment od uznanych producentów, które pomogą Ci skutecznie usuwać brud, kurz i inne zabrudzenia z powierzchni podłogi, szyb, płytek w łazienkach, wc czy urządzeń kuchennych. Wiemy, jak różne są Wasze potrzeby, dlatego nasza oferta na profesjonalne środki do sprzątania jest rozbudowana i uwzględnia rozmaite wymagania. Bez względu na to, czy zarządzasz pensjonatem, instytucją publiczną, zakładem produkcyjnym czy firmą sprzątającą, w naszym sklepie otrzymasz funkcjonalne i nowoczesne akcesoria, które uczynią sprzątanie prostszym i bardziej ekologicznym. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz zarówno produkty typowo przemysłowe, szeroki wybór akcesoriów do sprzątania domu, detergenty do prania, mycia oraz produkty do przechowywania. Artykuły do sprzątania warto zamówić online, bo przejrzysta i łatwa w obsłudze strona czynią zakupy wygodnymi i szybkimi, a dostawa pod same drzwi oszczędzi Państwu mnóstwo czasu.

Jaki sprzęt do sprzątania wybrać?

Kompletując swoje zamówienia na środki czystości i sprzęt powinniśmy bazować na przygotowanych wcześniej wytycznych dotyczących organizacji pracy oraz schematu prac porządkowych na każdym stanowisku. Jeśli zastanawiasz się, które produkty z naszej oferty wybrać, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Wybór akcesoriów do sprzątania zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi musicie mierzyć się na co dzień oraz specyfiki czyszczonych powierzchni. Bez względu jednak na szczegółowe potrzeby, zawsze warto stawiać na produkty od sprawdzonych i uznanych producentów, jak Vileda czy Tork. Wysoka jakość tworzyw służących do produkcji oraz bazowanie na najnowszych technologiach w produktach tych firm czynią każde prace porządkowe łatwiejszymi. Szczotki, wózki, miotły, myjki, ściereczki z mikrofibry ułatwią zachowanie standardów higienicznych. 

Uniwersalne akcesoria oraz sprzęty do zadań specjalnych

Propozycje w tej kategorii to sprawdzone i powszechnie używane akcesoria do sprzątania, z którymi wyczyścisz i wypielęgnujesz każdy rodzaj powierzchni podłogowych i wszystkie pomieszczenia w budynkach użyteczności publicznej, a także firmach. Przeglądanie produktów w kategorii jest wygodne, a zakupy online z dostawą do miejsca pracy zaoszczędzą Ci sporo czasu. Możesz wybrać pojedyncze elementy do sprzątania i mycia podłogi, jak kij teleskopowy, mop płaski, gąbki, ściągaczki okienne lub całe zestawy do sprzątania, jedno- lub dwuwiaderkowe. Te kompleksowe rozwiązania ułatwią pracę nawet w bardzo wymagających warunkach przy sprzątaniu dużych powierzchni. Bardzo ważna jest łatwość obsługi, jaką zapewniają zestawy do sprzątania oraz wygoda wymiany poszczególnych, zużytych elementów. Z nimi umyjesz każde miejsce, wyczyścisz dywany, wykładziny, a szyby i blaty zostaną lśniące i bez smug. 

Wszystkie niezbędne artykuły do sprzątania w jednym miejscu

Kompletna oferta na akcesoria do sprzątania to odpowiedź na wymagania klientów biznesowych z różnych branż, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby i sprosta wygórowanym wymaganiom, jakie przepisy przewidują w branży spożywczej czy gastronomicznej. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne Ci produkty, wiadra, mopy, wiadra z wyciskarką, prasy, kije oraz gąbki i ścierki. Codzienne mycie i sprzątanie będzie wygodniejsze dla osób za nie odpowiedzialnych oraz skuteczniejsze, a jednocześnie nie będzie obciążać za bardzo Twojego budżetu. Wysoka jakość oferowanych przez naszą hurtownię akcesoriów do sprzątania gwarantuje Ci zadowolenie i co najważniejsze, zapewnia zachowanie najlepszych standardów w zakresie czystości i higieny.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij