Płyny zmiękczające do prania

58,16 zł (47,29 zł netto) 64,62 zł
Dostępny
Ultra-skoncentrowany płyn zmiękczający o właściwościach antystatycznych.
56,99 zł (46,33 zł netto)
Od: 56,99 zł brutto do: 138,14 zł brutto
(Od: 46,33 zł netto do: 112,31 zł netto)
Dostępny
Skoncentrowany płyn zmiękczający o lawendowym zapachu.
56,99 zł (46,33 zł netto)
Od: 56,99 zł brutto do: 138,13 zł brutto
(Od: 46,33 zł netto do: 112,30 zł netto)
Dostępny
Skoncentrowany płyn zmiękczający o różanym zapachu.
98,55 zł (80,12 zł netto)
Od: 98,55 zł brutto do: 183,30 zł brutto
(Od: 80,12 zł netto do: 149,02 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Skoncentrowany płyn zmiękczający o właściwościach antystatycznych.

Płyny do zmiękczania tkanin

Dobry płyn do zmiękczania tkanin i płukania tkanin sprawia, że nasze ubrania, ręczniki i pościele nie tylko wspaniale pachną, ale są miękkie i przyjemne dla naszej skóry, nie powodując podrażnień. Płyn do płukania tkanin ma jednak także inne zalety. Jeśli stosujemy go w prawidłowy sposób płyn ten sprawia, że włókna w odzieży i pościeli mniej się elektryzują i dużo łatwiej jest je wyprasować. Sprawdź w naszym sklepie propozycje od znanych marek, o pięknych kompozycjach zapachowych, nowoczesnych formułach i hipoalergiczne. 

Jak używać środków do zmiękczania tkanin prawidłowo?

Jedną z najważniejszych zalet zmiękczaczy do tkanin jest fantastyczny zapach oraz to, że ubrania są miękkie i przyjemne w dotyku. Marząc o długotrwałej, przyjemnej woni zdarza się nam przesadzać z ilością wlewanego płynu. W przypadku odzieży używanie płynu do zmiękczania tkanin powinno być zgodne z zaleceniami - można stosować go zarówno do prania ręcznego, jak i automatycznego prania w pralce. Szeroki wybór ułatwi Ci znalezienie idealnego produktu. Wystarczy, że dodasz odrobinę płynu do urządzenia, a dzięki jego wydajności przyjemny zapach będzie się długo utrzymywał, a ty będziesz mógł zapobiegać niszczeniu się tkanin bez uczuleń.

Płyn zmiękczający do prania dla każdego biznesu

Hurtownia środków czystości Higiena24.com dostarcza najlepsze płyny do zmiękczania tkanin, których skuteczność znajdzie zastosowanie zarówno w hotelach, sanatoriach, zakładach produkcyjnych czy szpitalach. Wszędzie tam, gdzie pierze się duże ilości ubrań i pościeli, dobry płyn zmiękczający do prania zadba o ładny zapach, zadziała antystatycznie, a jednocześnie będzie bezpieczny dla tkaniny, ułatwiając późniejsze prasowanie. Duże objętości oferowanych przez nas płynów zmiękczających ułatwią Ci zaopatrzenie nawet dużego obiektu.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij