Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Kosze i worki na śmieci

( 0 opinii )
302,63 zł
Dostępny
Kosz na odpady o pojemności 50 litrów.
( 0 opinii )
132,34 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Dozownik woreczków sanitarnych.
( 0 opinii )
77,15 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Kosz na odpady o pojemności 20 litrów wykonany z tworzywa ABS.
( 0 opinii )
95,14 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Kosz na odpady o pojemności 5 litrów wykonany z tworzywa ABS.
( 0 opinii )
300,58 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Kosz na odpady o pojemności 50 litrów wykonany z tworzywa ABS.
( 0 opinii )
544,61 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Kosz na odpady o pojemności 50 litrów wykonany ze stali nierdzewnej/ABS.
( 0 opinii )
95,78 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Pokrywka do kosza na odpady o pojemności 50 litrów.

Kosze na śmieci 

Kosz na śmieci to niezbędne wyposażenie przede wszystkim toalet, ale również wszystkich przestrzeni wspólnych, takich jak pomieszczenie socjalne, kuchnie czy biura. W zależności od ilości osób korzystających z pomieszczenia i rodzaju śmieci należy dobrać rozmiar kosza na śmieci. Zbyt mały spowoduje, że śmieci mogą się przesypywać i konieczna będzie częsta wymiana worków na śmieci.

Pojemniki na odpady

W naszej ofercie znaleźć można pojemniki na śmieci wykonane z solidnego plastiku oraz stali nierdzewnej. Kosz na śmieci 50 litrowy w połączeniu z mocnymi workami będzie idealnym rozwiązaniem przy umywalkach w toaletach publicznych ponieważ pomieści znaczną ilość zużytych ręczników papierowych. W kabinach polecamy małe pojemniki na odpady higieniczne o pojemności 5 litrów, które dzięki zamykanym pokrywkom pomogą utrzymać toalety w odpowiedniej czystości i zachować wysoki poziom higieny. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że nie ograniczają przestrzeni użytkowej, które zwykle brakuje w takich pomieszczeniach.  W naszej ofercie znaleźć można również druciane kosze na odpady o różnej pojemności. Stworzone z wytrzymałej siatki sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach, gdzie stale używane są czyściwa i ręczniki papierowe.

Worki na śmieci 

W naszym asortymencie można znaleźć worki na śmieci o różnej pojemności, od całkiem małych 5 litrowych po mocne worki 240 litrowe. Dzięki szerokiej ofercie worków w różnych kolorach z łatwością będzie można segregować odpady. Wszystkie oferowane przez nas worki na śmieci wykonane są z wytrzymałego tworzywa. Mocne worki na śmieci o dużych pojemnościach, 120 i 240 litrów wytrzymują duże obciążenie i nie pękną podczas wynoszenia śmieci. Mniejsze worki o pojemnościach 60, 50, 35, 20 i 5 litrów idealnie sprawdzają podczas codziennego użytkowania we wspólnych pomieszczeniach biurowych jak i w prywatnych mieszkaniach. Dodatkowe udogodnienie jakim jest taśma do zawiązywania sprawia, że wynoszenie odpadów stanie się dużo prostsze i zapobiega wysypywaniu się śmieci. 

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij