Dozowniki do past

144,11 zł (117,16 zł netto)
Dostępny
Dozownik do past usuwających specjalne zabrudzenia, z okienkiem umożliwiającym kontrolę ilości produktu. Pojemność 2 lub 4 litry. 
144,11 zł (117,16 zł netto)
Od: 144,11 zł brutto do: 163,53 zł brutto
(Od: 117,16 zł netto do: 132,95 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Dozownik do past usuwających średnie i silne zabrudzenia. Z okienkiem umożliwiającym kontrolę ilości produktu. Pojemność 2 lub 4 litry. 
143,93 zł (117,02 zł netto)
Dostępny
Dozownik do pasty w pianie Solopol® GFX™. W dwóch kolorach, do wkładów o  pojemności 3,5 litra. 
485,96 zł (395,09 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Dozownik do preparatów marki STOKO. Z okienkiem umożliwiającym kontrolę ilości produktu. Pojemność 1 litr. 
173,79 zł (141,29 zł netto)
Dostępny
Dozownik do preparatów marki STOKO. Z okienkiem umożliwiającym kontrolę ilości produktu. Pojemność 1 lub 2 litry. 

Dozowniki do pasty BHP 

Dozowniki do pasty BHP to rozwiązanie szczególnie polecane do przedsiębiorstw i firm z branż przemysłu ciężkiego i motoryzacyjnego. Podajniki na pastę czyszczącą sprawdzą się szczególnie w sektorach w których na co dzień pracownicy mierzą się ze znacznymi zabrudzeniami dłoni powstałymi na skutek pracy w kontakcie ze smarami, olejami, farbami czy lakierami. Pasta BHP z dozownikiem to rozwiązanie, które pozwoli zminimalizować koszty związane z udostępnianiem niezbędnych produktów czyszczących jednocześnie gwarantując wysoki poziom higieny. 

Wysoka jakość wykonania 

Oferowane przez nas dozowniki do pasty do rąk charakteryzują się wyjątkowo solidną konstrukcją dzięki czemu spełniają rygorystyczne standardy niezawodności. Dozowniki past czyszczących oferowane w naszym sklepie są wyprodukowane z użyciem odpornych chemicznie tworzyw sztucznych, co przekłada się na ich długą żywotność i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy z oferowanych przez nas podajników do past posiada zarówno wytrzymałe mocowanie gwarantujące solidne doleganie do powierzchni jak i trwały przycisk dozujący ułatwiający dawkowanie pasty czyszczącej. 

Higieniczne dozowanie

Pasta do mycia rąk z dozownikiem oparta jest na mechanizmie szczelnego wkładu i pompy dozującej. Rozwiązanie to zapobiega dostawaniu się powietrza do wkładu dzięki czemu zniwelowane jest ryzyko zanieczyszczenia produktu. Dodatkowo konstrukcja zarówno wkładu jak i pompy zapobiega zatykaniu czy kapaniu.

Dlaczego warto zainwestować w dozownik pasty do mycia rąk?

Dozownik pasty do mycia rąk to przede wszystkim rozwiązanie zapewniające wygodę użytkowania. Zamocowanie podajnika w obszarze przeznaczonym do higieny rąk (nad zlewem, w umywalni) pozwoli na swobodne korzystanie z preparatu i zachęci do jego używania. 

W naszym portfolio można znaleźć tylko sprawdzone dozowniki marki SC Johnson Professional dedykowane do past czyszczących z serii DEB oraz STOKO. Dozowniki te na tle konkurencji wyróżniają się łatwością obsługi, przemyślaną konstrukcją wyposażoną w zamknięcie na klucz oraz dużymi przyciskami ułatwiającymi dozowanie. Przyciski dozujące w podajnikach do pasty BHP od marki DEB są dodatkowo chronione przez technologię BioCote®. Dzięki wbudowaniu w plastikowy przycisk dozujący środka przeciwdrobnoustrojowego opartego na srebrze hamowany jest rozwój szerokiego spektrum bakterii i pleśni, które mogą rozwijać się w czasie użytkowania dozownika przez wiele osób. 

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij