Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Mopy, kije, wiadra

( 0 opinii )
17,39 zł (14,14 zł netto)
Mop kieszeniowy dedykowany do systemu CombiSpeed Pro.
( 0 opinii )
32,16 zł (26,15 zł netto)
Produkt dostępny
Kij do miotły/mopa wykonany z aluminium.
( 0 opinii )
12,94 zł (10,52 zł netto)
Produkt dostępny
Kij do miotły wykonany z aluminium.
( 0 opinii )
12,55 zł (10,20 zł netto)
Produkt dostępny
Kij do Supermopa wykonany ze stali nierdzewnej.
( 0 opinii )
27,08 zł (22,02 zł netto)
Produkt dostępny
Mop dedykowany do systemu CombiSpeed Pro.
( 0 opinii )
16,51 zł (13,42 zł netto)
Produkt dostępny
Mop paskowy przeznaczony do szybkiego i intensywnego sprzątania podłóg.
( 0 opinii )
35,74 zł (29,06 zł netto)
Produkt dostępny
Mop dedykowany do systemu UltraSpeed Mini.
( 0 opinii )
162,61 zł (132,20 zł netto)
Zestaw do sprzątania zawierający wiadro z wyciskarką, uchwyt do mopa, mop oraz kij teleskopowy.
( 0 opinii )
879,49 zł (715,03 zł netto)
Zestaw do sprzątania zawierający platformę jezdną, dwa wiadra, wyciskarkę, uchwyt do mopa, mop MicroLite oraz kij teleskopowy.
( 0 opinii )
36,53 zł (29,70 zł netto)
Produkt dostępny
Mop przeznaczony do usuwania zabrudzeń z posadzek gładkich i zabezpieczonych polimerami.
( 0 opinii )
55,19 zł (44,87 zł netto)
Produkt dostępny
Mop przeznaczony do usuwania zabrudzeń ze wszystkich zabezpieczonych i gładkich posadzek.
( 0 opinii )
37,32 zł (30,34 zł netto)
Produkt dostępny
Mop polecany do czyszczenia mocno zabrudzonych płytek czy nierównych podłóg.
( 0 opinii )
271,99 zł (221,13 zł netto)
Produkt dostępny
Zestaw do sprzątania zawierający wiadro z wyciskarką, uchwyt do mopa oraz mop MicroSpeed Plus.
( 0 opinii )
77,27 zł (62,82 zł netto)
Produkt dostępny
40 centymetrowy, trwały, lekki i niskoprofilowy uchwyt do mopa płaskiego.
( 0 opinii )
44,28 zł (36,00 zł netto)
Produkt dostępny
Wiadro z wyciskarką o pojemności 10 litrów.

Profesjonalne mopy do mycia podłóg 

W celu osiągnięcia lepszych właściwości czyszczących i wyższych standardów higieny polecamy zakup profesjonalnych mopów, ram, wiader, uchwytów i akcesoriów do mycia podłogi. Wszystkie oferowane przez nas produkty znacząco ułatwiają pracę i sprawiają że staje się ona bardziej wydajna. W naszym asortymencie można znaleźć akcesoria zarówno do czyszczenia na sucho, wilgotno jak i mokro, które sprawdzą się zarówno w czyszczeniu posadzek, schodów, ścian oraz wszelkich trudno dostępnych miejsc. 

Mopy płaskie 

Wszystkie oferowane przez nas uchwyty do mopów płaskich charakteryzują się lekkością z jednoczesną wytrzymałością i łatwością w mocowaniu padów. Wykorzystanie systemu zatrzaskowego sprawia, że uchwyty mogą być używane ze wszystkimi dostępnymi na rynku mopami kieszeniowymi i taśmowymi o długości 40 i 50 cm. 

Do szerokiej gamy uchwytów oferujemy zakup mopów wykonanych z różnych mieszanek włókien, różnej gęstości i o różnych wymiarach. W naszym asortymencie posiadamy głównie mopy marki Vileda, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami czyszczącymi, chłonnością i trwałością. Mop płaski Vileda to idealny wybór do pomieszczeń gdzie umycia wymagają duże powierzchnie. Oferujemy mopy zarówno do uniwersalnego czyszczenia wielu powierzchni jak i specjalistyczne, przeznaczone do domywania wyjątkowo mocno zabrudzonych przestrzeni oraz mopy do posadzek antypoślizgowych, które pozwolą na zastąpienie szczotek do płytek i powierzchni o wyraźnej strukturze. Mopy do podłogi zgromadzone w naszym portfolio to produkty, które są odporne na działanie substancji chemicznych dzięki czemu zużywają się dużo wolniej i są bardziej ekonomiczne.

W asortymencie posiadamy również mopy zbudowane z pasków nietkanego materiału lub bawełny. 

Kije do mopa 

Nawet profesjonalny mop nie będzie skuteczny bez odpowiedniego uchwytu. Oferujemy różnego rodzaju kije wykonane z aluminium które są lekkie, a ich ergonomiczne uchwyty sprawiają, że nie wyślizgują się z dłoni. Do wyboru posiadamy zarówno standardowe, długie kije jak i kije teleskopowe z regulacją długości od 100 do 180 cm

Wiadra do mopów 

Ostatnim wyposażeniem, które jest niezbędne w celu właściwego utrzymania czystości posadzek jest wiadro do mopa. Do mopów płaskich szczególnie polecamy systemy modułowe z solidną prasą do wyciskania. Odpowiednia prasa do mopów sprawia, że wyczyszczone posadzki szybciej schną i można z nich korzystać zaraz po sprzątaniu. Dodatkowym udogodnieniem będzie podstawa z kółkami, która sprawi że wiadra można z łatwością przemieszczać bez wkładania zbędnego wysiłku. Oferujemy również wiadra Vileda do mopów. Wiadra te są lekkie dzięki czemu łatwo je przenosić i przechowywać. Ich wyciskarka odpowiednio odsączy wodę zarówno z mopów paskowych jak i bawełnianych. 

Na górę
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij