Miotły, szczotki, szufelki

120,97 zł (98,35 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
100 centymetrowy, metalowy uchwyt do mopa do zamiatania.
78,17 zł (63,55 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
60 centymetrowy, metalowy uchwyt do mopa do zamiatania.
29,78 zł (24,21 zł netto)
Dostępny
Miotła z miękkim włosiem przeznaczona do codziennego użytku.
21,40 zł (17,40 zł netto)
Dostępny
Miotła z miękkim włosiem przeznaczona do codziennego użytku.
64,53 zł (52,46 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Szczotka do szorowania bardzo zabrudzonych powierzchni.
93,05 zł (75,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
100 centymetrowy, syntetyczny (akrylowy) mop do zamiatania.
61,45 zł (49,96 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
60 centymetrowy, syntetyczny (akrylowy) mop do zamiatania.

Zamiatanie podłóg

Miotły, szczotki i szufelki to akcesoria niezbędne w codziennym sprzątaniu i zamiataniu. W zależności od rodzaju powierzchni i brudu, konieczne jest dobranie odpowiednich akcesoriów. Miotły i szczotki sprawdzą się zwłaszcza w zamiataniu rozsypanych resztek, czy okruszków. W ofercie sklepu internetowego Higiena24 dostępne są zarówno klasyczne miotły do zamiatania na sucho i mokro wraz z kijami, w tym teleskopowymi oraz szczotki z szufelkami. 

Miotły 

Oferowane przez nas miotły i szczotki zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ich syntetyczne włosie sprawia, że mają dłuższą żywotność, są odporne na pękanie,  łamanie oraz gnicie. Super gładka powłoka włosia polipropylenowego zapobiega przyleganiu do niego zanieczyszczeń. Dodatkowo, włosie to jest odporne na szeroką gamę substancji chemicznych, olejów i detergentów. Oferowana przez nas standardowa miotła łatwo się czyści oraz posiada nie ślizgające się włosie o podwyższonej trwałości. Idealnie sprawdzi się zarówno przy zamiataniu na mokro oraz na zewnątrz. 

Szczotka do zamiatania

Nasz asortyment obejmuje standardowe szczotki o różnej twardości, szczotki do szorowania posadzek i ścian na mokro, szczotki ręczne oraz szczotki do paznokci. Oferowane przez nas szczotki ręczne posiadają bardzo gęste włosie, które nie pęka i nie kruszy się. Dodatkowo szczotki ręczne i szczotki do paznokci od marki Vileda mogą być sterylizowane w autoklawie. Do mioteł i szczotek niezbędna będzie odpowiednia szufelka. Oferujemy ergonomiczne i higieniczne  rozwiązania o różnych konfiguracjach dzięki czemu można dobrać szufelkę do aktualnych potrzeb. Szufelki ręczne to najbardziej klasyczny sposób na zbieranie brudu i kurzu w każdym miejscu. Ich zintegrowany uchwyt ułatwia korzystanie z szufelki. Szufelki na drążku to doskonałe rozwiązanie dla firm sprzątających i branży HoReCa. Szufelka zamknięta na drążku pozwala na szybkie usunięcie zamiecionego brudu wprost do pojemnika, który wykonany jest z łatwo zmywalnego materiału. Szufelka otwarta na drążku to najbardziej higieniczne rozwiązanie ponieważ brud jest zbierany bezpośrednio do worka na śmieci.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij