Powierzchnie drewniane

30,60 zł (24,88 zł netto)
Dostępny
Preparat do usuwania plam, kurzu i śladów po odciskach palców z mebli wykonanych z drewna i tworzyw sztucznych
18,42 zł (14,98 zł netto) 20,47 zł
Dostępny
Preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju twardych, wodoodpornych powierzchni.
23,62 zł (19,20 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Chusteczki do czyszczenia wszelkiego rodzaju twardych, wodoodpornych powierzchni.
20,48 zł (16,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Preparat do usuwania kurzu, brudu oraz odcisków palców z wszystkich zabezpieczonych, drewnianych powierzchni.
37,93 zł (30,84 zł netto)
Dostępny
Preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych i laminowanych.
64,72 zł (52,62 zł netto)
Dostępny
Olejek do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych.
16,21 zł (13,18 zł netto)
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Bezwoskowy preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych.
22,12 zł (17,98 zł netto)
Dostępny
Środek do czyszczenia powierzchni zapobiegający osadzaniu się kurzu.
66,09 zł (53,73 zł netto)
Dostępny
Środek do czyszczenia powierzchni drewnianych.

Utrzymanie drewnianych powierzchni w czystości wymaga stosowania specjalistycznych preparatów, które nie tylko skutecznie usuwają zanieczyszczenia, ale również pielęgnują i konserwują. Z plamami, kurzem i odciskami palców poradzą sobie profesjonalne środki dostępne w asortymencie naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dlaczego powinno się używać preparatów przeznaczonych do drewnianych powierzchni?

Drewno jest wymagającym surowcem, a wykonane z niego meble – stosunkowo drogim produktem, dlatego nie warto ryzykować. W tym wypadku mokra ściereczka może okazać się niewystarczająca, a nawet szkodliwa. Zamiast narażać drewniane meble na wilgoć i kontakt z przypadkowymi środkami do czyszczenia, lepiej zadbać o ich dobry stan przy pomocy odpowiednich, sprawdzonych preparatów, zawierających mieszankę olejków, wosków i silikonów. Składniki te utrzymają naturalny połysk powierzchni oraz zabezpieczą ją przed szybszym zużyciem.

Produkty do pielęgnacji mebli drewnianych – jakiego efektu się spodziewać?

Specjalistyczne środki do czyszczenia mebli drewnianych są proste i wygodne w użyciu – wystarczy spryskać nimi zanieczyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć ściereczką, najlepiej wykonaną z mikrofibry lub innego materiału niepozostawiającego po sobie włókien. Po ich zastosowaniu na meblach nie tworzą się uporczywe smugi; zapobiegają również ponownemu osiadaniu się kurzu. Preparaty do czyszczenia mebli drewnianych oraz drewnopodobnych, dostępne w naszym sklepie, zawierają naturalne składniki, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Ponadto mieszanka wosków, olejków i silikonów skutecznie zabezpiecza meble przed przedwczesnym zniszczeniem i utratą połysku. Warto zatem w trosce o stan drewnianych powierzchni zainwestować w profesjonalne środki czyszczące.

Jakie środki do czyszczenia mebli drewnianych dostępne są w higiena24.com?

Stawiamy na wysoką jakość, dlatego oferujemy produkty cenionych producentów, takich marek jak: Pronto, Cif, Room Care R4, möbelPOLITUR oraz Thomil. W swoim asortymencie posiadamy zarówno spraye do czyszczenia powierzchni drewnianych, jak i płyny, które, nie niszcząc struktury, sprawdzą przy pielęgnacji drewnianych podłóg, mebli, drzwi i listw. Niektóre z preparatów mają dodatkową zaletę – neutralizują nieprzyjemną woń, co docenią przede wszystkim osoby, pragnące pozbyć się z pomieszczeń np. uporczywego zapachu dymu papierosowego. Środki charakteryzują się przyjemnym, delikatnym aromatem, który pozostanie z Państwem na dłużej.

Dlaczego warto robić zakupy w higiena24.com?

Jeśli zależy Państwu na szerokim wyborze towarów z zakresu profesjonalnej chemii oraz artykułów higienicznych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zaopatrujemy hotele, przedsiębiorstwa, gabinety lekarskie, placówki edukacyjne, a także osoby prywatne w wysokiej jakości środki czyszczące. Jesteśmy dostępni stacjonarnie, telefonicznie, można skontaktować się z nami również poprzez e-mail. Z przyjemnością doradzimy oraz odpowiemy na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy!

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij