Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zmywaki i ściągaczki

15,61 zł (12,69 zł netto)
Od: 15,61 zł Brutto do: 17,92 zł Brutto
(Od: 12,69 zł Netto do: 14,57 zł Netto)
Guma do ściągaczki Evolution.
89,54 zł (72,80 zł netto)
Produkt dostępny
Ściągaczka z przegubem do mycia okien.
95,35 zł (77,52 zł netto)
Ściągaczka z przegubem do mycia okien.

Sprzęt do mycia okien 

Umyte okna bez smug to wizytówka każdego mieszkania i biura. Czyste szyby wpuszczają więcej światła i sprawiają, że pomieszczenie staje się jasne i przyjazne. Niestety, mycie okien to czasochłonna czynność, zwłaszcza, gdy mamy do umycia spore powierzchnie. Wiąże się to także z dużą niewygodną, aby sięgnąć do trudno dostępnych miejsc. Okna mieszkań, czy biurowców w dużych miastach są dodatkowo narażone na trudny do usunięcia brud. Zanieczyszczenia miejskie, takie jak spaliny, czy smog osadzają się zarówno na szybach jak i parapetach. Aby ułatwić sobie mycie okien, warto wyposażyć się w profesjonalne akcesoria, takie jak myjki do okien, ściągaczki do wody czy zmywaki, które nie tylko ułatwią czyszczenie okien, ale także zapobiegną powstawaniu niechcianych smug. W naszej ofercie sklepu internetowego Higiena24 posiadamy niezbędny sprzęt do mycia okien, który przyśpieszy pracę związaną z utrzymaniem czystości okien w biurowcach, szyb wystawowych, przeszkleń oraz fasad. 

Myjki do okien i ściągaczki 

W naszym portfolio można znaleźć zmywaki do okien z przegubem, który obraca się o 180 stopni dzięki czemu możliwe jest jego mocowanie do różnych kijów. Dodatkowo zmywaki z przegubem umożliwiają większy zasięg docierając do trudno dostępnych i problematycznych miejsc. Oferowane przez nas pady myjące zwane również barankami stworzone zostały z wysokogatunkowej mikrofazy dzięki czemu z łatwością usuwają nawet mocno przywarty brud. Produktem niezbędnym do sprawnego umycia okien jest ściągaczka do wody. Profesjonalna ściągaczka do szyb powinna mieć obrotowy uchwyt, który w połączeniu z kijem ułatwi pracę jednocześnie sprawiając, że ściągaczka będzie wygodniejsza w użyciu. Dodatkowo oferujemy skrobaki, nożyki, dedykowane kije teleskopowe z ergonomicznym uchwytem oraz wiadra stworzone z wytrzymałego, trwałego tworzywa.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij