Pranie

( 1 review )
131,18 zł (106,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Proszek do prania kolorowych tkanin.
254,18 zł (206,65 zł netto)
Dostępny
Proszek do prania o właściwościach wybielających.
142,67 zł (115,99 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kapsułki do prania kolorowych tkanin.
180,38 zł (146,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Proszek do prania kolorowych tkanin.
131,18 zł (106,65 zł netto)
Produkt dostępny na zamówienie
Płyn do prania białych tkanin.
168,08 zł (136,65 zł netto)
Obecnie brak na stanie
Proszek do prania białych tkanin.
135,14 zł (109,87 zł netto) 158,99 zł
Obecnie brak na stanie
Płyn dedykowany do prania tkanin.
92,77 zł (75,42 zł netto)
Dostępny
Płyn do prania białych i kolorowych tkanin.

Profesjonalne środki do prania 

Priorytetem dla każdej pralni, zarówno profesjonalnej jak i domowej jest nieskazitelna czystość i świeżość prania. Oferujemy gamę profesjonalnych środków piorących przeznaczonych zarówno do dozowania ręcznego jak i za pomocą systemu pomp. W profesjonalnych pralniach z systemem automatycznego dozowania wykorzystywane są płynne detergenty, które mają za zadanie poradzić sobie z każdym rodzajem zabrudzeń niezależnie od twardości wody. Oferujemy środki odtłuszczające stosowane w programie namaczania lub prania wstępnego, środki piorące do prania wstępnego oraz właściwego, które w połączeniu ze środkami alkalicznymi ulepszają proces prania, pomagają zmniejszyć zużycie wody, temperaturę i czas prania. Szeroka gama dodatków do detergentów w postaci wybielaczy sanityzujących pozwoli na poprawę procesu wybielania odzieży i jest szczególnie polecana do użycia w szpitalach i służbie zdrowia. Asortyment uzupełniają środki zmiękczające o działaniu antystatycznym, które skracają czas suszenia i prasowania. 

Proszki i płyny do prania 

W naszym portfolio znaleźć można duży wybór proszków do prania w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Oferujemy zarówno detergenty proszkowe o właściwościach odtłuszczających, wybielających jak i odplamiających. Wszystkie proszki do prania znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się wysoką skutecznością w usuwaniu plam i uporczywych zabrudzeń. Do detergentów proszkowych proponujemy zakup płynów zmiękczających, które sprawią, że prane tkaniny będą pięknie pachnieć, staną się przyjemniejsze w dotyku i nie będą się elektryzować. Do prania delikatnych tkanin oferujemy specjalnie opracowane płyny, które usuną uporczywe plamy, np. z krwi czy tłuszczu nie niszcząc materiału i zachowując ich pierwotną strukturę.

Odplamiacze i krochmale 

W tej kategorii znaleźć można również odplamiacze do tkanin, które poradzą sobie z plamami zarówno pochodzenia organicznego jak i nieorganicznego. Ich miejscowe użycie na plamę sprawia, że brud zostaje zmiękczony i z łatwością usunięty w czasie programu prania. Dla zwiększenia trwałości i odporności materiału polecamy użycie krochmalu, który działa jako środek łączący włókna. Krochmal jest szczególnie polecany do utwardzenia obrusów, bawełny, naturalnego i syntetycznego jedwabiu. Często używanym dodatkiem do detergentów proszkowych są środki wybielające na bazie chloru lub aktywnego tlenu w postaci granulek. Środki te wykazują działanie wybielające i sanityzujące dodatkowo wzmacniając efekt prania. 

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij