Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Ariel Professional 3w1 Regular P&G Professional - kapsułki do prania białego - 80 szt.

Ariel Professional 3w1 Regular - kapsułki do prania białych tkanin.

Kapsułki posiadają wielokomorową budowę dzięki czemu zapewniają oddzielne przechowywanie składników piorących do chwili aż trafią do prania. Powłoka z której wykonane są kapsułki po kontakcie z wodą ulega całkowitemu rozpuszczeniu dzięki czemu bez trudu uwalnia środek piorący. Kapsułki z powodzeniem usuwają różnego rodzaju zabrudzenia przy jednoczesnym niewielkim użyciu dawki detergentu.

Charakterystyka produktu Ariel Professional 3w1 Color:

  • dzięki zastosowaniu składników o wysokiej wydajności wystarczy jedna kapsułka na pranie,
  • kapsułki są łatwe w użyciu - usuwają plamy, bez zbędnego bałaganu,
  • formuła zapachowa zapewnia subtelną, świeżą woń profesjonalnego prania,
  • nie zawiera fosforanów oraz wybielacza.

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego!

Stosowanie i środki ostrożności:

Należy dostosować dozowanie do poziomu twardości wody i stopnia zabrudzenia odzieży – zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji dozowania. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

1001003693
8 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij