Podkłady medyczne

37,87 zł (30,79 zł netto)
Dostępny
Dwuwarstwowy, biały podkład w roli wykonany z celulozy.
44,61 zł (36,27 zł netto)
Dostępny
Dwuwarstwowy, biały podkład w roli wykonany z celulozy.
176,54 zł (143,53 zł netto)
Dostępny
Dwuwarstwowy, biały podkład w roli wykonany z celulozy.
183,44 zł (149,14 zł netto)
Dostępny
Dwuwarstwowy, biały podkład w roli wykonany z mieszanki celulozy z makulaturą.

Jednorazowe podkłady medyczne

Podkłady medyczne pomagają zachować wysoki poziom higieny zarówno w placówkach służby zdrowia jak i salonach kosmetycznych, tatuażu oraz gabinetach fizjoterapeutycznych. W miejscach o podwyższonych standardach higienicznych konieczne jest wyposażenie, które pomoże w zachowaniu czystości. Produkty jednorazowe pomagają zachować sterylności w gabinetach i zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób i bakterii. Dodatkowo, elementy te wpływają na pozytywny wizerunek gabinetu w oczach klientów. Warto pamiętać, że w dobie coraz większej świadomości dotyczącej procedur higienicznych klienci bacznie obserwują i z łatwością dostrzegają wszystkie uchybienia. Dobrze wyposażony i czysty gabinet, czy to lekarski, czy kosmetyczny z pewnością będzie polecany.

Wygodne i higieniczne rozwiązanie

W chwili obecnej ze względu na wygodę ich użytkowania podkłady medyczne są wyjątkowo chętnie wybieranym rozwiązaniem. Wykonane w 100% z celulozy charakteryzują się śnieżnobiałym kolorem, który idealnie wpisuje się w sterylny charakter gabinetu. Dodatkowo, podkłady medyczne w rolce są niezwykle wytrzymałe i chłonne. Na wygodę użytkowania wpływa także łatwy sposób odrywania pojedynczych listków dzięki perforacji.

Podkłady medyczne na łóżko i fotel kosmetyczny

Celuloza, która jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów nie wywołuje alergii przez co jest bezpieczna dla zdrowia perfekcyjnie sprawdzając się w miejscach gdzie wymagana jest szczególna sterylność. Podkłady medyczne w rolce gwarantują wysoki poziom higieny przy zabiegach i badaniach, nadają się również do okrycia i wycierania ciała. Najczęściej używane są na kozetkach lekarskich, fotelach ginekologicznych, stołach pediatrycznych, stołach do masażu, stołach rehabilitacyjnych, fotelach kosmetycznych, fotelach dentystycznych.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij