Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Wózki i systemy modułowe

833,03 zł (677,26 zł netto)
Zestaw do sprzątania zawierający platformę jezdną, dwa wiadra, wyciskarkę oraz prowadnicę.
497,09 zł (404,14 zł netto)
System jednowiaderkowy do sprzątania zawierający platformę jezdną.
82,83 zł (67,34 zł netto)
Dodatkowe wiadro do systemu jednowiadrowego.
170,74 zł (138,81 zł netto)
Ergonomiczna prowadnica UltraSpeed Pro.
1 023,36 zł (832,00 zł netto)
Zestaw do sprzątania zawierający platformę jezdną, dwa wiadra, wyciskarkę, uchwyt do mopa, mop MicroLite oraz kij teleskopowy.
612,15 zł (497,68 zł netto)
System jednowiaderkowy do sprzątania umieszczony na platformie jezdnej.
71,56 zł (58,18 zł netto)
Wiadro o pojemności 15 litrów.
80,65 zł (65,57 zł netto)
Wiadro o pojemności 25 litrów.

Wózki do sprzątania 

Wózki serwisowe to kompletny system czyszczący, który można dowolnie konfigurować i dostosowywać w zależności od potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas wózki serwisowe do sprzątania charakteryzują się łatwością w montażu i solidną podstawą jezdną. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość stworzenia wózka na własne potrzeby, który dzięki regulacji wysokości zarówno rączki jak i tacek oraz szuflad pozwala na jego wygodne użycie przez personel sprzątający. Szeroka gama modułów w postaci wiader, wiaderek, prasy i kuwety do mopów, uchwytu do worka na śmieci i brudną bieliznę oraz uchwytów na kije sprawia, że wózek pomoże zwiększyć wydajność pracy. Wózki serwisowe są szczególnie polecane jako profesjonalne wyposażenie hoteli oraz firm sprzątających. 

Systemy modułowe 

Systemy modułowe na podstawach jezdnych to idealne rozwiązanie dla średnich firm. Dzięki ich lekkości i zwrotności oraz wysokogatunkowym komponentom w postaci wiader, pras i mopów z wytrzymałej mikrofibry są one łatwe w obsłudze i sprawiają, że podłogi schną o wiele szybciej. 

Ekonomiczne rozwiązanie

Wózki do sprzątania to nowoczesne rozwiązanie, dedykowane do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest wysprzątanie dużych powierzchni w stosunkowo krótkim czasie, czyli hotele, szkoły, biurowce czy miejsca użyteczności publicznej, system czyszczący jest idealnym wyborem. Wózki i systemy modułowe zapewniają także wysoki poziom higieny podczas sprzątania.

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij